Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi sok pasi azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok pasi azt, hogy azért nincs barátnőjük mert nincs annyi pénzük? Miközben csak egyszerűen szerencsétlenek?

Figyelt kérdés
19 évesen volt már barátnőm, és volt dolgom felszínes ribizlikkel, pedig total átlagos az anyagi helyzetem, nem lehet hogy ti csak képtelenek vagytok nőt találni mert antiszoc nőktől félő emberek vagytok?

2018. szept. 3. 09:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Könnyebb külső okokat keresni, mint felismerni, hogy belül nem stimmel valami.
2018. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem ilyen egyszerű. Ez a sok pasi lehet jobb csajra vágyik mint amivel te beérted. Az is lehet cukibb vagy mint a panaszkodók de a pénz dolog nem is tizenévesen fontos ( nagyon fiatalon elég ha külcsire fel lehet vágni veled barinők előtt)hanem inkább a fészekrakó stádiumban de akkor igencsak...
2018. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én sem érem be csúnya lányokkal, mégis fel tudom őket szedni.
2018. szept. 3. 09:24
 4/27 acelsziv ***** válasza:
77%
Mert ha beismerné, hogy a hiba nála van akkor meg is kellene mozdulni, felelősséget vállalni magáért és tenni kellene a változásért. Sokkal egyszerűbb a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" hozzáállást fölvenni. Ami a világ szempontjából azért nem rossz, mert legalább soha nem fog szaporodni egy a fajta szánalmas véglény. Csak fárasztó és unalmas a kislányos nyafogásukat olvasni még címszavakban is.
2018. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%
Mert elhárítják a felelősséget magukról. Nagyon sokan meg a rondaságukra fogják. Vagy a testalkatukra. Én a szoc. fóbiámra, zárkózottságomra, tapasztalatlanságomra, gyávaságomra, önbizalomhiányomra. Ők tehetnek róla. :D
2018. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Pont most ismertem meg egy férfit, akinek kevés pénze van, de nem ez zavar, hanem az, hogy állandóan panaszkodik, és nem él az előrelépési lehetőségekkel.
2018. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 acelsziv ***** válasza:
32%
6: Szerintem te sajnos nem férfit ismertél meg...
2018. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Igazából nem értem mi szólok le őket. Bár Bújtatott felvágás nem lehet a kérdés mert ha 19 évesen kezdted akkor nem vagy nagy szám te sem. Én próbálom megérteni őket de nem mind mond marhaságot. Ti azokból indultok ki akik itt okádják tele az oldalt hogy hát ez tényleg nem komplett. De soknak csak nincs gyomra a becstelen játékszabályokhoz ami arról szól hogy fényezés magad hazudd jobbnak a tulajdonságai fát hallgasd el a rosszakat mocskold a riválist...
2018. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem azzal, hogy itt ösztöndíj az észt, nem segítesz nekik. Adj inkább tanácsot számukra, hogy mit csináljanak. Tudod, szerintem nem olyan könnyű értelmes, megbízható, hűséges, független nőt találni. A javuk már jegyben jár, vagy komoly kapcsolatban van huszonévesen. 30 körül még inkább. Könnyű nőket bárhol találni, aki igényes, azt nehezebben éred el.
2018. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
De jó hogy átír a teló.
2018. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!