Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti társkeresési és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti társkeresési és hobbi, időtöltési helyszíneket tudtok?

Figyelt kérdés
30 Nő vagyok, szeretnék kikapcsolódni,de nem tudok már olyan könnyen bulis társaságot összeszedni.

2018. szept. 11. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
A híres női kapuzárási pánik 30 évesen, in action :)
2018. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ, mi a hobbid :D

Most írhatjuk, hogy menj gyöngyfűzőszakkörre, ha utálod, semmit nem ér.

Mi érdekel?

2018. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem legegyszerűbb neten ismerkedni, aztán gyorsan összehozni egy találkát. Ott úgy is eldől, hogy lehet-e belőle valami.


Mivel nő vagy nem lesz nehéz dolgod.


Persze lehet próbálkozni az utcán is, de szerintem sokkal nehezebb és pofára esni is könnyebb.

2018. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten. 100an fognak rádírni csak győzd olvasni.
2018. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szinte bárhol ahol vannak emberek van lehetőség ismerkedésre.Régi barátokat kerested már?
2018. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Társastánc oktatás, valami nagyobb iskolában? Szerintem ez az egyik legcélszerűbb.
2018. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27 férfi vagyok. Ugyanez a bajom. Mindenki fáradt a munkától...meg a párja nélkül ki sem teszi a lábát a házból. 2 hónapig kell szervezni egy bulit.
2018. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!