Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hogy reagálnátok, ha a randipartneretek a túlzott autómániáját a randiba is belevinné?

Figyelt kérdés

Első randin sétálni mentek, csicseregnek a madarak, szép az idő. A pasi mesélni kezd magáról, süt róla, hogy bolondul a kocsikért, a kelleténél talán jobban is. Miközben beszélgettek, fél szemmel ő az utcán parkoló és a mellettetek elhaladó autókat is figyeli, és időnként túlburjánzik benne a lelkesedés:


"Fú, láttad azt a BMW-t? Tudtad, hogy 12 hengeres motorral is gyártják? Az milyet mehet, te jó ég..."


Elsüvít mellettetek egy tuningolt autó:


"Azta, milyen hangja volt, hallottad? És milyen kémény volt alatta... meg szépen meg is volt ültetve..."


Meglát egy vadiúj modellt, amit eddig csak képeken látott:


"De király! Ez az új ...(az autó és típusa)! Most láttam ilyet élőben először! Neked tetszett?"


És a randin folyamatosan ez menne, persze ezenkívül menne az ismerkedés is, a pasi átkarolna séta közben, de a kocsitéma időről időre felütné a fejét. Hogy viszonyulnátok egy ilyen randihoz?


Bár sejtem a választ, de azért finoman rákérdezek: lenne második randi? Vagy az idegetekre menne egy ilyen pasi? Ha valaki ilyen elmélyülten rajong valamiért, akkor ezt célszerű nem kimutatni egy első randevún? Mit gondoltok erről?



2018. márc. 22. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van olyan csaj, aki ebben partner, még rá is licitál :D
2018. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Bár nem vagy nő, de ez fordított esetben is teljesen lehangoló, ha a nő vág folyamatosan a szavadba olyan témáról ami abszolút nem érdekel. Az meg főleg zavaró, ha folyamatosan máshova bámul, nem figyel a másikra. Olyan mintha a fallal beszélgetne.

Mindennek megvan a helye, viszont ha az autómániád nem tudod arra a pár órára félretenni legalább az első randi alatt akkor szerintem nem érdemelsz másodikat.

2018. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Az autómánia nem probléma, én is ilyen vagyok. Viszont ha valamilyen 15 évnél fiatalabb BMW-re izgul, akkor nem csak mániákus, hanem ostoba is, és semmit nem konyít igazán a dolgokhoz, hanem divatmajom, és cseppet sem illünk össze.
2018. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

A második válaszoló jól összefoglalta.

Nem az autókat megy megismerni a randipartnered, hanem téged. Nyilván te sem örülnél, ha a sminkelés lenne a téma.

2018. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Mivel engem hidegen hagynak az autók, zavarna.

Az, hogy rajong valamiért, teljesen rendben van, elfogadom, ha ő is elfogadja, hogy nekem az autó pusztán használati tárgy, ami elvisz A-ból B-be.

Ha emellett jól elvoltunk és megvan a szimpátia, simán jöhet a következő randi.

2018. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a pasim ilyen, eleinte visszafogta magát, azóta egyre inkább mutat mindent, lassan érteni kezdtem a kocsikhoz. Néha picit zavar.

Az első randin nem javaslom, kicsit később már lehet. Azért nem árt, ha a lány nyitott a témára(én pl kérdezgettem őt).

2018. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Velem is van olyan, hogy visszakérdezek ilyenkor, de fejben qrva messze vagyok.


Azért nem szeretem az ilyet, mert ha egyedül vagyok, soha nem unatkozom. És ha mással unatkozom, akkor inkább egyedül vagyok.

2018. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Exem is kocsib*zi volt, az elején csak olyanokkal vágott fel, hogy hallottunk egy motort megmondta milyen kocsi, odanéztünk és tényleg... :D Meg ilyen érdekes-vicces dolgokat mesélt ami nekem új volt (Pl elszáguldott mellettünk egy elektromos bmw, zengett tőle az utca, és mondta hogy az hangszóróból jön) Így nekem például elmenős volt, ezek is jó emlékek, de első randin nem hozta fel :)
2018. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Lenne második randi, hátha csak izgult az elsőn. De ha képtelenség másról beszélgetni vele továbbra is, akkor felejtős.
2018. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ki ez egy gyerek? még jó, hogy brümmögni nem kezd kormányozva.. :)
2018. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!