Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nektek beleférne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek beleférne, hogy mielőtt összejöttök végleg a nagy Ő-vel előtte kb. fél évig kavarjon a nővéretekkel/húgotokkal is?

Figyelt kérdés

Egy testvérpár közül a fiatalabbikkal (23) tervezünk hosszútávú kapcsolatot, egyelőre még csak összejárunk és beszélgetünk napi szinten neten. A nővére (25) szintén nagyon jó nő, mindketten szép 180 centis vékony álomnők. Nos, az a helyzet, hogy a nővére nemrég szakított a pasijával (állítólag miattam is, mert általam jött rá, hogy az a pasi nem az igaz szerelme...) és elvileg a barátnőm nővére is teljesen rám van flesselve, együtt szokták nézegetni a beszélgetéseinket meg elemezgetni engem, hogy milyen csuda jó pasi vagyok. Mindenről tud a nővére ami kettőnk közt zajlik. Szóval biztos forrásból tudom, hogy nagyon tetszek mindkettőjüknek. Bár nagyon hasonlítanak egymásra, mégis különbözőek. Ilyen szempontból a változatosság nem ártana, mivel egy teljesen más nővel is szeretkezhetnék. Az egyik ilyen művészlélek, érzékeny de mégis erőszakos típus a másik nő meg az a lágyabb, nőiesebb, dorombolós cica típus. És arra gondoltam, hogy ha már ilyen jó pasi vagyok, akkor hadd dughassam már mind a két nőt egy darabig xD

Szerintetek ez végzetes hiba lenne, ha elkezdeném dugni a nővérért is? Nem kell olyan sokáig, elég fél év aztán úgyis megunom, és akkor belemennék hosszútávú kapcsolatba is a jelenlegi barátnőmmel (a fiatalabbal), akár gyereket is vállalnék. De nem lesz gáz, hogy előtte fél évig dugtam a testvérét?


2018. szept. 11. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem lenne számomra a "nagy Ő" egy ilyen primitív farokvezérelt hím, így nem lenne ilyen problémám :D
2018. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
fúj ,soha
2018. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Délutáni f..szveréses fantáziálás lol.
2018. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
próbáld ki, nincs mit veszíts, én biztos k ú r nám mind2-t.
2018. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Van egy rossz hírem,mert tévedtek,mégse vagy olyan jó pasi.
2018. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
tedd meg.
2018. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
S szerinted amiután lefeküdnél a nővérével még dorombolna neked valaki abból a családból? ... de sokat kell még tanulj, szaralak vagy kicsi barátom, szaralak.
2018. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy 14 éves nedves álmát olvastátok. :D
2018. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Az én esetemben, ha egy férfi ráizgulna a kishúgomra, elcsalnám az erdőbe, eltörném az összes csontját egy szegecses baseball ütővel, a farkát annyiszor rúgnám meg, míg csak egy véres csomó maradna belőle, majd ha már csak lélegzik a nyomorult, akkor leönteném benzinnel és felgyújtanám. Majd szólnék a faternak, hogy a kis tábortűz után segítsen elkaparni a tetemet. Szerintem örömmel besegítene. És másnap mosolyogva kelnék, hogy ma milyen csodálatos napunk van, egy pedofillal kevesebb!

A húgom csak 11 éves!


Esetedben annyi módosító tényező van, hogy lehet kívül csinos vagy de a lelked neked is romokba hever. Így viszont nemhogy 2 nőt, de egyet sem fogsz hosszú távon boldoggá tenni. Tehát tök mindegy melyiknél próbálkozol be, hogyan, mennyi az esélyed... ebből te nyertesként nem fogsz kijönni!

2018. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen ket csoda csak egy tokeletes genallomanyu milf anyukabol johetett vilagra es en a helyedben bevennem a nagyit is, ha mar....mindezt videozhatna az apjuk (na who is your daddy) es akkor a f@rkad szamara hasznosan tolthetnetek a csaladi esemenyeket. Mondd te normalis vagy?


Korantsem vagy parkapcsolatra kepes.Sejtesem szerint ez fel ev felredugas utan sem fog valtozni.

2018. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!