Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minél magányosabb vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél magányosabb vagyok, annál messzebbre kerülök a család alapítástól? 33/F

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A magány az egyik legnagyobb ellensége az embernek, olyankor a legsebezhetőbb.
2018. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ez egy csodálatos példa az egyenes arányosságra :D
2018. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

De létezik olyan, hogy társas magány, jó pár házas ismerősöm él ebben.

2018. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogyan éled meg a magányodat.
2018. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Exem pl bárkivel hajlandó családot alapítana aki a seggét eltartja. Lévén se dolgozni se tanulni nem fog és nem is akar.


De szülni azt hajlandó legalább 3-4 gyereket. Ha ettől most pl neked jobb. Szerintem nem egy jó biznisz.

2018. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél neki, Kérdező! Financiálisan és pszichikailag is akkor jössz ki a legjobban, ha szingli maradsz. A párkapcsolat semmi pluszt nem ad szinte, de annál többet vesz el tőled.

Addig örülj, amíg egyedül vagy, és nincs, aki pokollá tegye az életed! Vissza fogod még te sírni ezt az időszakot, amint megházasodsz!!!

2018. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!