Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a nagy "diplomás-diplomá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy "diplomás-diplomással"szakmunkás-szakmunkással" láz?

Figyelt kérdés

Utálom már lassan ezt az oldalt mert csak azt látom,hogy mindenki a megszerezett papírokkal próbál párt találni vagy,hogy diploma nélkül esélye nincs diplomás lánynál/fiúnál.

Érdekes a való életbe nem ezt látom,hogy diplomás-diplomás párt talál meg stb.

Édesanyám fogorvos,Édesapám ács érettségi nélkül,Papám mérnök a mamám pedig varrónő.

Jó tudom,hogy változik a világ ahogy telnek az évek de jelen állásba én is rendszerügyeletes villanyszerelő vagyok Ausztriába a párom(Osztrák) pedig idén szerzi meg a diplomát ha minden jól megy.


2018. szept. 14. 07:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%

Amiert az oroszok a kaviart vodkaval eszik. Egyszeruen ezek illenek ossze.

De amiket te irtal...

Ma is megallja a helyet. Miert? Mert ma mar pl egy jo acs hamarabb lesz milliomos 35 eves korara amilyen nagy igen van rajuk, mint egy fogorvos aki sokaig fizeti a diakhitelt es kialakitja a pacienskoret.

2018. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%

De azert elegge jol leirja a..khhm...helyzeteket, mikor valamilyen felsofoku vegzetseggel v diplomaval rendelkezo egyen normalis hangnembe leirja h nem igazan erdekelne, hogy mi a parja vegzettsege, csak dolgozzon ilyesmi, de ha veletlen meg meri emliteni; de hat h azert a veletlen osszjateka miatt is, o is diplomas meg a parja is, akkor a sok erettsegivel esbszakmaval sem rendeklezo azonnal tamadasnak erzi es egy vadidegen 6 soros kommentjere haborog, lepontoz es habzik a szaja.

Na...kb ez a kulonbseg. Amit nem a papir ad, de azert megis :D

2018. szept. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
44%

Azért van ez, mert jobban megértik egymást. Pl egy szakmunkás gyakran nem tudja felfogni, hogy vizsgaidőszakban nem azért tűnök el, mert épp más pasikkal vagyok, hanem mert tanulnom kell. De más téren is vannak különbségek, többnyire nincsenek azon a szellemi szinten, mint a legtöbb diplomás(de gondolom ez logikus és nem mondtam semmi újat). Nyilván nem véletlenül nem mentek egyetemre. Valamint, ha már éveket töltök kemény tanulással, akkor a páromtól is elvárom, hogy ne érje be fizikai munkával. Nemis szeretném, ha büdösen-koszosan járna haza meló után.


De ez csak az én véleményem, vannak, akik nem nézik a végzettséget.

2018. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

3as, azert a budos koszost ne degradaljuk. Az en uram a BME-n vegzett mint jarmumernok es nulla gyakorlattal eleg nagy pozicioba helyezkedett el ra 1 honappal, olyan fizuval amit masik 2 se keres meg.

Ehhez kepest sokszor lemegy a garazsba es bekoszolja a kezet es szerel, mert h iranyitson 350 embert ha azok valamit nem tudnak es milyen gaz h a fonok nem tudja detto vagy meg se mutatna? Szomszedunk villanyszerelo es havi 600atbis hazahoz neha, nem zsebre...azoval azert...csak o epp meleg es nincs felesege.


En amugy tenyleg csak azt mondom....addig ne lepodjunk meg h ki kit valaszt, akig nem forditva megy itt az ok nelkuli szajhazbas es felhaborodas es kerdore vonas :D

2018. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Utoljo...arrol ne is beszeljunk h van akinek lehetosege sincs tanulni. Ugye? V erre nem gondoltal.

Sztm hulyeseg papir alapjan valasztani part. Nem a papirtol lesz valaki egy szellemi szinten a masikkal. Nem csak egy diplomas lehet ertelmes es muvelt.

De persze mindenki mashogy gindolja. Es mindenki az alaojan keres oart ami alapjan szeretne.

En csak azt nem ertem h sok tanult kiert nezi le a fizikai munkat.

2018. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
11%
felesleges dolog a diploma
2018. szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%

Mindenkinek van lehetosege tanulni.

En olyan csaladbol jottem ahol az ehezes nem volt ismeretlen fogalom. Es megis kijartam a Debrecenit, ugy h nem engedtek.

Nekem nem a cigi meg pia volt fontosabb meg az uj ajfos. Hanem az osztondijert valo kaparas. Es jeee...evfolyam elao voltam 4 even ag az egyetemen evig.

Tehat csak kifogas a tobbi.Gondolom amugy se lenne ott sutnivalo meg akaratero. Ez meg a masik kulobseg.

2018. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%
bocs, de intellektuálisan nem passzolna hozzám egy bolti eladó, vagy egy varrónő. A fizetésem meg az övének az ötszöröse. Ez mindenkit frusztrálna.
2018. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%

nem tudni, anyukád hányszor senkiházizta le apádat a háta(d) mögött.


szerintem suba subához, guba gubához.

2018. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%
Akkor megforditom a kerdest. Te osszejonnel egy 8 altalanost vagy azt sem vegzett novel? Hiszen az erettsegi es altalanosiskolai bizonyitvany is csak egy papir.
2018. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!