Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék aszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék aszexuális társat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én gyakorin nincs ilyen kategória,pedig sokféle másmilyen van.Külföldi társkeresőn pedig próbáltam,de ott meg alig vannak magyarok vagy,ha vannak,akkor régen léptek.Nagyon szeretnék tàrsat,nem tehetek az aszexualitásról,ahogs pl a melegek sem a melegségről.Mindenkinek joga van ahhoz,hogy társa találjon.Segítsetek légyszi!
2018. szept. 15. 23:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
melyik fajta aszex vagy mekkora az igényed rá?
2018. szept. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Én aszexuális férfi vagyok, de SZVSZ nem tartanál vonzónak, eléggé puritán, különc életet élek.
2018. szept. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Jelen! Írj magadról pár sort, ha gondolod.
2018. szept. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem dugsz?
2018. szept. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Dettó, jelen.. Írhatsz ide is, ha van kedved! F
2018. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%
Én már azért vagyok aszexuális mert az asszony már nem akar semmit...41f
2018. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nem aszexuális vagy, hanem szerencsétlen. Aszexuális akkor lennél, ha sem a feleségedet, senki mást nem tartanál szexuálisan vonzónak.


Kérdező, miért ragaszkodsz ahhoz, hogy magyar társad legyen? Rengeteg nagyon jó fej külföldi aszexuális ismerősöm van. Ha a nyelvtudás az akadály, azt meg lehet oldani nyelvtanulással. Ha meg a távolság, azt meg utazással. A mai világban ez már nem probléma.

2018. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17:Te sem gondolhatod komolyan,hogy 500-600 km-eket csak úgy lehet utazni?Mondjuk hányszoe találkoznánk,havi 1* legjobb esetben?!Én nem távkapcsolatot akarok,hanem egy társat a mindennapokra.A nyelvtudás pedig olyan dolog,hogy hiába tud pl az ember angolul,azért úgy nagyon kevesen tudják magukat kifejezni,mint a saját anyanyelvükön.Rengeteg félreértésre adhat okot a kapcsolatban.
2018. szept. 22. 21:37
 19/26 anonim ***** válasza:

Akinek olyan igényei vannak, hogy a saját környezetében nem talál társat, az nem árt ha egy kicsit rugalmasan gondolkodik. Lehet, hogy először több ezer kilométerre lennétek egymástól, de később miért ne költözhetnétek össze. Amúgy is ha nagyon szeretnél társat, akkor jobb egy olyan, akit egy hónapban egyszer látsz élőben, mint a semmi. Nem?

A nyelv meg, rengeteg olyan pár van, ahol a két fél különböző anyanyelvűek. Lehet fejlődni és egymástól tanulni.

2018. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

ti se gondoljátok hogy majd csak azért elmegy a világ végére hogy legyen valakije??? szépek vagytok, annyit nem ér az egész, akkor inkább egyedül van az ember

az a szitu hogy messze kerülnek egymástol vagy valahol megismerkednek és utána derül ki hogy messze laknak megint más

de ez marha nagy baromság ilyet tanácsolni neki, mikor még helyben is találhat magának embert csak meg kell találnia

csak azt nem értem minek neked társ

2018. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!