Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pasi, aki testi selejtnek tartja magát? Ha igen, mi (k) az oka ennek?

Figyelt kérdés

Mert én ilyen vagyok. Gyakorlatilag egy antiférfinek számítok, hiszen kivétel nélkül jellemző rám az összes olyan külső tulajdonság, ami miatt egy pasi abszolút taszító egy csajnak:

* alacsonyság

* soványság

* gyerekes kicsi fej

* vékony pénisz

* kicsi láb

* gyerekes hang

* gyenge szem

* és mindezekből adódóan introvertált, besz**i jellem

Arra vagyok kíváncsi, köztetek van-e hasonló "férfi" és mit tudtatok eddig tenni annak érdekében, hogy kevésbé legyen sz** az életetek és legyen esélyetek egy normális barátnőre?



2018. szept. 16. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami félreértés lesz, nincs összhangban a kérdés és a magyarázat. Te egészséges vagy, megvan mindkét karod, mindkét lábat, nem küzdesz semmilyen súlyos krónikus betegségben. Magyarán szólva nem vagy testi selejt.


A testi selejt, az mondjuk Nick Vujicic, aki kezek és lábak nélkül született, ő mégis ebből a helyzetből is kihozta a maximumot, a hátrányból előnyt csinált és gyakorlatilag abból él, hogy ő egy nyomorék és ettől függetlenül boldog, felesége van, gyerekei és erről előadásokat tart, szerintem ez zseinális. Nick Vujicic egy testi selejt,mégis jól él, mert kihasználta okosan a lehetőségeit. Te nem vagy testi selejt, mégis szarul élsz, mert a fejedben vannak gondok és ez az amit igazán számít.

2018. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezeknek a testi dolgoknak semmi köze a selejthez.


A selejt az vedel, az nem tud viselkedni, az röptében a legyet is, bárki is legyen az, az állandóan összeszed minden nemi cuccot, hűtlen, és jellemtelen, és az összes becstelenségben benne vagy ami csak létezik, ha az az érdekében áll.

2018. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2+ Aki ezeket a testi nehézségeket selejtnek mondja, vagy bármely más ember testi nehézségét, az önmaga egy selejt ember.Akár nő az illető, akár férfi az selejt. De nem az aki mozgáskorlátozott akár milyen okból kifolyólag.
2018. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1: Nick Vujicic csak egy felkapott médiabohóc, akivel el lehet adni azt a sok "self-coaching"-os önfejlesztős, motivációs szemetet, amit a Szabó Péter féle gátlástalan szélhámosok ontanak magukból hitegetve a nyomorult tömeget. A píszi ipar tökéletes nagykövete. A valóságban viszont a többi x millió jóval kedvezőbb adottságokkal rendelkező pasinak (akiknek még végtagjai is vannak csak éppen ezt a nők 100%-a magától értetődőnek tartja) sincs semmi esélye normális párkapcsolatra.
2018. szept. 16. 15:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nick Vujicic csak egy felkapott médiabohóc, akivel el lehet adni azt a sok "self-coaching"-os önfejlesztős, motivációs szemetet,"


Az lehet, de ő ebből remekül megél és közben jól is érzi magát a bőrében, a saját szempontjából zseniálisan csinálja. Remek üzletet csinál a saját nyomrékságából, az tökmind1, hogy most ez nekem vagy bárki másnak szimpatikus e vagy sem, vagy hogy egyetértesz e azzal amit mond vagy sem, de mindentől függetlenül ez nem semmi teljesítmény. Nekem se jön be amúgy a gejl dumája, de attól még tisztelem benne, hogy a helyzetéből és az adottságaiből kihozta a maximumot és profitál belőle.

2018. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5: Csak annyi ezzel a probléma, hogy a többi x tízmillió selejt pasinak soha az életben nem lesz lehetősége elérni ennek még csak az ezredrészét sem, ami ez a Nick Vujicic nevű mázlista szélhámos elért. Őket meg aztán hiába vigasztalod ilyen tündérmesékkel, semmivel nem lesz jobb nekik.
2018. szept. 16. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

"többi x tízmillió selejt pasinak soha az életben nem lesz lehetősége elérni "


A lehetősége bárkinek megvan, csak a legtöbben lustaságból/gyávaságból/kényelmi szempontból nem élnek vele,hanem inkább szép lassan elsüllyednek abban a posványban, amibe beleszülettek. Nick Vujicic élt a lehetőséggel és ő most boldog, lehet, hogy egy szélhámos, lehet, hogy nem ,lényegében tökmindegy, őt úgyis csak az érdekli, hogy az a néhány személy, aki körülveszi, szereti őt és ő is viszont szereti őket, azon kívül meg, hogy ki mit gondol, azt magasról leszarja gondolom, legalábbis én ezt tenném a helyében.

2018. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld azokat, akik ilyen média által felkapott "sztárokat" követnek, azoknak sincs ki a négykereke. Amúgy meg nem látunk bele a 4 fal közé, lehet, hogy egy nagy tahó alak, aki alapjáraton erőszakos is, csak ugye limitálva van.


Egyet tudsz csinálni: magasról lesz*rod, hogy kinek milyen elvárása van te feléd, s főleg ne akarj megfelelni a társadalmi normáknak, mivel annak sose tudsz/ meg csak a pénzed bánja. Ugyan nem férfi vagyok, de én is megakartam felelni a férfiaknak és közben elfeledtem ki is vagyok valójában. Volt 2 barátom (nem árultam zsákbamacskát), mindkettő a szakítás végén benyögte, nem vagyok elég lányos se külsőre, se belsőre, az első a legjobb haverom volt előtte. Hát tudod, bassz*k meg, én meg folyton folyvást azt hallgattam az utolsótól, hogy milyen kisebbségi komplexusai vannak, többek között: "kicsi a farkam, nem is vastag", "alacsony vagyok", "gyenge vagyok mint egy lány", "sírok, mint egy lány"... Ahelyett, hogy magában rendezte volna le dolgait, rám vetítette ki. Szóval ez a fajta hiszti az ami taszító. Egy darabig el lehet tűrni, de jó nem lesz a végén.


Én is introvertált vagyok, de a 21. századnak köszönhetően az ilyen weirdoknak mint én, (vagy te) remek hely az internet, ahol nem elsődlegesek a testi adottságok, hanem inkább a szellemi (bár ezt oldala válogattja). Fiúként még neked egyszerűbb is, mert ha felmész mondjuk egy chat oldalra, nem 9/10 üzenetben a farokmutogatás megy. Igazából rajtad állna a beszélgetés milyensége, hogy hogyan indítasz.

2018. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem tartom selejtnek magamat! De én a testalkatommal szívok. Nem vagyok lusta, nem zavarok stb mégis az életem 70% (28 éves vagyok) , azzal ment el hogy fogynom kell !


Én legalább jóképű vagyok állítólag és a farkam is nagy! De ha megnyugtat ennek számomra előnye nincs! Hiszen a mai világba ha van rajtad túlsúly az azonnal “takarodj innent” váltja ki a nőkből .

2018. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, én.


Soványság és izomtalanság, hála annak, hogy szélsőségesen súlyos IBS-ben szenvedek (a hasmenéses formában). Nem gyógyítható, nincs rá semmiféle gyógyszer, és már annak is örülök, ha a 60 kilós súlyomat tudom tartani...

Amúgyse várnám el egy lánytól se, hogy rám pocsékolja az idejét.

2018. szept. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!