Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony pasiként csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasiként csak én érzem azt, hogy a mostani tízen/kora huszonéves korosztály látóköréből totál kiestem, mert annyira fejlettek lettek testileg?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok, 170-es magassággal és vékony alkattal. Azt vettem észre, hogy a mostani fiatal Z (késő Y) generáció annyira fejlett lett testileg, hogy totál esélytelen vagyok náluk. Szűz vagyok és anyám mindig azzal nyugtat, hogy "Majd találsz magadnak idővel egy fiatal kislánykát, ha 30 éves leszel és érett férfivé válsz". Egyrészt nőni már egy centit nem fogok és a férfias arcvonásaim az évek alatt sehogy nem akartak előjönni (értsd.: úgy nézek ki, mint egy 12 éves kisiskolás). Másrészt durva azt látni, hogy a mostani fiatal generáció gyakorlatilag minimum ugyanolyan magas, mint én, de a legtöbbje inkább ilyen 173-175 körül van és a 180 körüli csajok is elég gyakoriak. Busszal utazom és már a Hello Kitty-s táskát hordó 13-14 éves kisiskolás lányok gyűrűjében is elveszek, miközben elegáns ruhát hordva próbálom a maradék férfiasságomat menteni. Irtó megalázó ezzel szembesülni. Azt persze már rég megszoktam, hogy a fiatal fiúk is magasabbak tőlem min. fél fejjel annyi idősen. Ráadásul szinte az összes ilyen fiatal iskolás lánynak jó formás, husis popsija és melle van. Olyan mintha futószalagon gyártanák őket valami minőségi szabvány alapján. Szóval annyi esélyem sem lenne náluk, mint a +30-40-es korosztálynál, akik között jóval több "átlagmagyarnő" kaliberű 160-165 centis vékony alkatú nő van. És bele sem merek gondolni, hogyha ez az idősebb generáció is foglalt lesz vagy "kikop", akkor végleg periférián kívülre fogok szorulni a társkeresésben. Én lennék ennyire genetikai hulladék vagy ennyire eljárt felettem az idő és bánhatom, amiért nem egy - mostanában annyira magától értetődő - magas pasi-csinos feleség páros gyermekeként születtem?

2018. szept. 11. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

"Majd találsz magadnak idővel egy fiatal kislánykát, ha 30 éves leszel és érett férfivé válsz"

A saját anyád úgy ledegradál kb most is, és még 5 évvel előre is, hogy csak na.

Nem csoda hogy kuka alatt van az önképed.

De sajnos igen, hátránnyal indulsz.

2018. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Most jól értem, hogy a 13-14 éves kislányok popsijáról beszélsz?
2018. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Elsőként is ne kezeld magadat úgy mint egy kisiskolás...


Másodszor pedig ne a 13-14 éves kis fruskákra csorgasd a nyáladat, akik még bőven gyerekek!

2018. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2: Na, látom neked is sikerült megragadni a lényeget. Nem vagyok pedofil! Arról van szó, hogy az utolsó mentsváram az igazán kicsi/alacsony/fejletlen nőkkel kialakítandó ismerkedés. Azonban a (talán már nem is annyira) fiatal generáció általánosan annyira fejlett lett testileg (magasság, alkat minden), hogy egyszerűen lehetetlen lesz a jövőben mondjuk egy most 16-18 éves lánnyal összejönnöm. A 7-9 év 30-as pasiként már nem lesz annyira gáz (most sem az). Viszont a jövőben egyszerűen nem lesz olyan csaj, aki összejönne velem, mert annyira lemaradtam a fejlődésben hozzájuk képest, hogy még annyira sem fognak férfiként rám tekinteni, mint a mostani - amúgy átlagban nem annyira magas és csinos - +30-as 165 körüli korosztály. Nézz meg egy mostani csajbulit vagy társaságot. Szinte mind lazán üti a 170-et. Az átlag a mostani lányok esetében már olyan 170-175 körül lehet. Szerinted +30 évesen mennyi esélyem lesz párkapcsolatra? (költői kérdés)
2018. szept. 11. 19:46
 5/15 A kérdező kommentje:
A "13-14 éves kislány" példát pedig csak megemlítettem, mert a mostani generáció már annyira lehagyott a fejlődésben, hogy a jövőben max férficsicska leszek az amazonok világában, annyira nem fognak - rám alacsony pasira - férfiként tekinteni a jövőbeli 170-173 cm-es átlagmagassággal rendelkező nők. Merthogy 5-10-15 év múlva bizony ennyi lesz a női átlagmagasság és akkor az összes alacsony (170 vagy az alatti) pasi az utolsó szöget is kénytelen lesz beütni a saját koporsójába.
2018. szept. 11. 19:52
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Elsőnek igaza van. Nem csodálom, hogy ilyen szar az önképed, ha anyud is úgy beszél veled, mint egy 10 éves gyerekkel szokás.

Ez tipikusan egy olyan dolog, amin nem tudsz változtatni. Sem a magasságodon, sem a gyerekes arcvonásaidon. Elhiszem, hogy hátránynak érzed, és egész biztos van olyan nő, akinél tényleg hátrány is. De neked azt kell megtalálni, akinél nem az. És hidd el, olyan is van:) Ha jobban szétnézel az utcán, akkor azért láthatsz mindenféle érdekes párosításokat. Szóval nem gondolom, hogy emiatt el kellene ásnod magad, vagy az örök agglegénységtől tartani.

2018. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként a női átlagmagasság Magyarországon 164 centi. Szóval még felette vagy:P Barátom is 170 centi, mégsem volt baja soha a társkereséssel. Mondjuk nem is sírt soha a magasságán. És a 161 centimmel én vagyok a legalacsonyabb nője.
2018. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Az én párom még alacsonyabb is mint te. Az elmondása alapján sok esélye nem volt fiatalon sok pattanással vékony alkattal szegényen és 168cm magassággal. Viszont ahogy megtalálta azt a stílust ami jól áll neki és kiépítette az életét lettek barátnői. De ő már 16 évesen elköltözött otthonról majd kiment külföldre és “felnőtt”. Ez szerintem legalább olyan fontos (nekem fontosabb is) mint a külső. Persze az se utolsó tény hogy kint fizikai munkát végzett és megizmosodott majd itthon gyúrni kezdett fodrászhoz jár figyel az öltözködésére és a pattanásoknak már csak a hegei vannak jelen.

De nem a külseje varázsolt el (és te itt követed el a legnagyobb hibát). Magabiztos humoros és bármikor viccet csinál abból milyen magas. Amin nevetsz azzal nem tudnak bántani. Nagyon sok minden van benne amiért fel tudok rá nézni és ez többet ér mint az a plusz 5-10 cm.

Amíg a szegény kicsi én mentalitás érződik a nőknek nem leszel férfias.

2018. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Állítólag a lányok korai nemi érése és a férfiak elnőiesedése a PET palackokból az ivóvízbe szűrődő hormonháztartásra ható anyagok miatt van, valamint a környezetszennyezés is így hat a hormonrendszerre az ételen keresztül.

Lehet erről olvasgatni a neten. Én tudományos újságban olvastam róla először.

Ha valaki nem palackozott ásványvizet iszik, akkor meg a Duna vízből ki nem szűrhető fogamzásgátló maradványok hatnak ugyanígy a hormonrendszerre (ami a női vizelettel kerül bele).

Tudom, nem vígasztal, de valóban korábban érnek a mai lányok és egyre kevesebb férfias férfi van. És ez cseppet sem normális. Nem jó, hogy agyilag éretlen gyerekek felnőtt testet kapnak. Még felnőtt fejjel is nehéz a szexualitás, nemhogy gyerekként.

2018. szept. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Baromsag. Azt veszed eszre, amit latni akarsz. Rengeteg alacsony, nagyon fiatal lany van.
2018. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!