Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne haragudjatok, de kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, de kicsit hosszú lesz. A pasi, akinek hát úgymond bevallottam, hogy tetszik, meglepődött, meghátrált és azóta kerül. Mit tehetnék érte? 24N

Figyelt kérdés

Kimondottan igényes, csinos nőnek tartom magam. A munkahelyünkön hónapok óta munkatársak vagyunk egy férfival. Eleinte nem érdekelt, sőt inkább taszított, mert külsőre egyáltalán nem volt az esetem, semmi különlegeset nem fedeztem fel benne, aminek következtében mint pasira tudtam volna felnézni. Úgy tekintettem rá, mint egy teljesen átlagos munkatársra, semmi többre. Viszont a hónapok során amíg együtt dolgoztunk volt időm kiismerni, hogy egy intelligens, becsületes, humoros, kreatív, nyitott, izgalmas srác, egy igazi pasi, tényleg élménynek számít együtt lenni vele. Minden reggel sietek be hozzá, hogy minél hamarabb láthassam és együtt lehessünk. Ő mindig jó fél órával előbb bent szokott már lenni és mindig mosolyogva, frissen főzött kávéval vár.

Minden jól működött közöttünk, tök jól elvoltunk, nagyon megkedveltem és egy gyenge pillanatomban bevallottam neki, hogy többet is el tudnék képzelni közöttünk, mint holmi munkakapcsolat. Ekkor ért a pofára esés:

Úgy reagált, hogy szó szerint idézem..

"Neked bejövök? Egy ilyen nőnek mint te hogy jöhetek be? Ne haragudj, de mint kollegád ezt valahogy nem tudom komolyan venni."

Elnevette magát. Egy világ omlott bennem össze abban a pillanatban. Az ideálomnak hitt pasi ignorált. Faggatni kezdtem, hogy hát mi baja, miért gondolkodik így. Annyit mondott, hogy nem vagyunk egy kategória, és hogy hozzám egy sikeres férfi illik, aki a cég előtt vár munka után a luxus terepjárójával, nem egy olyan csóró vézna gyerek, mint ő.

Ez tegnap délután történt. Ma egy órával utánam jött be reggel, nem fogadott az isteni kávéjával, került, nem szólt hozzám egy szián kívül. Ürességet érzek, mintha elhagyott volna, mintha kitépték volna a szívemet, pedig nem is voltunk még együtt. Egész nap csak rá gondolok és nem vesz komolyan, nem tud, vagy nem akar komolyan venni.

Kérlek segítsetek, mit tudnék csinálni, hogy meggyőzzem?? Nem akarom elveszíteni, oké tudom már kiismertem, nincs önbizalma, biztos volt valami a múltjában, mert kicsit gátlásos, de nem érdekel, engem ő érdekel, a mostani énje és el szeretném érni, hogy legyen bennem bizalma.. Hogyan csináljam??


2018. szept. 13. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%

Nem véletlenül intek mindenkit...


Ez a pasi már úszott. Én szóltam.. Normális, tényleg okos pasinál ha így lépsz az tuti bukta. Abban a pillanatban zárja a sorait. Tudod hány meg hány kolléganőmnél láttam már ilyet? azok is olyan "okosak" voltak mint te.


Ezt elcseszted, de nagyon.

2018. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

1+


*Kérlek segítsetek, mit tudnék csinálni, hogy meggyőzzem?? Nem akarom elveszíteni, oké tudom már kiismertem, nincs önbizalma, biztos volt valami a múltjában, mert kicsit gátlásos, de nem érdekel, engem ő érdekel, a mostani énje és el szeretném érni, hogy legyen bennem bizalma.. Hogyan csináljam??



Ennek annyi. Innen már nincs tovább.

2018. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

*

"Neked bejövök? Egy ilyen nőnek mint te hogy jöhetek be? Ne haragudj, de mint kollegád ezt valahogy nem tudom komolyan venni."


Elnevette magát.

Annyit mondott, hogy nem vagyunk egy kategória, és hogy hozzám egy sikeres férfi illik, aki a cég előtt vár munka után a luxus terepjárójával, nem egy olyan csóró vézna gyerek, mint ő.



Udvariasan, de olyan pillanatok alatt épített le, hogy rossz nézni..és olvasni a soraidat.

2018. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Ajaj.


Jártam már én is így.

Hallgass az előttem szólókra.


Ez a pasi nem akar tőled semmit. Ahhoz képest még hízelgően utasított vissza. Legyél hálás ezért. És max. annyit tehetsz, a barátság visszaállítása érdekében, hogy megbeszéled vele, ha úgy adódik, picit lazábban, könnyedebb hangvételben, hogy a múltkor kicsit hülyeségeket beszéltél. Legyél inkább a haverja. Egy idő után talán visszaalakul a barátságotok. Velünk ez történt.

2018. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

Balek módon intézted. El kellett volna hívni valami kulturált szórakozóhelyre, táncolni, aztán lesmárolni váratlanul. Nem beszélni kell, hanem cselekedni. 😁

30F (k.k.)

2018. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miért szeretik lerohanni az emberek a másikat.

Utána meg csodálkoznak, hogy rosszul sül el a dolog.

2018. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem tetszel neki, egész másfajta nők az ideálja. Bármennyire is önbizalomhiányos, ha egy olyan nő, aki bejön neki, rámozdul, nem offolja. De ő eléggé offolt téged. Mert nem akar veled kapcsolatot.
2018. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lassan próbáld meg elérni, hagyj időt neki. Még csak 1 nap telt el. Meglepted, nem erre számított. De ha nem nyomulsz tovább, hanem kedves vagy de visszafogott, akkor érzekelni fogod, higy nyílik-e feléd, vagy sem. Én egyaltalán nem latom, hogy bármit is elcsesztél volna az őszinteségeddel. Nyitottál, amiben mindig benne van az elutasítás is. A srác reakcióját én nem nevezném kifejezett elutasításnak. Néha a dolgoknak idő kell, hogy beérjenek.
2018. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Ez a baj a szép nőkkel, hogy emberileg végtelenül buták vagy, ha okosak, akkor pedig érzelmileg defektesek.
2018. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az a baj kedves nőgyűlölők, hogy az adott nő apránként megismerve megkedvelte a férfit? Nektek mi az úristen bajotok van? Hogyan kéne akkor viselkedni szerintetek?
2018. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!