Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyen hogy kell oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen hogy kell oda menni egy lányhoz mondjuk táncolni?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap voltam egy szórakozóhelyen (nagyon ritkán járok el) és nagyon sok ember volt, köztük persze sok szép hölgy is. Próbálkoztam táncolni amennyire tudok de egyszerűen nem tudom hogy menjek oda valakihez aki mondjuk szintén ott táncol. Mert ugye hangos a zene és beszélni nemigazán tudnák velük... szóval próbáltam hogy oda mentem közel hozzájuk táncolni de vagy nem lett semmi vagy elmentek onnan. Szóval hogyan kell ilyen helyzetben lányokhoz közeledni? 18/f

2018. szept. 16. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Mikulás jelmezben, gólyalábakon mennék oda.
2018. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha megvárod, míg Ők jönnek oda. Komolyan. A táncot ne vidd túlzásba! https://www.youtube.com/watch?v=iPFkaWPomT8
2018. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Oda mész hozzá, bemutatkozol, és elhívod táncolni. Ennyire egyszerű:D
2018. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy szoktam, hogy közel állok a kiszemelt lá nyhoz, aztán előre tolom az ányékom, úgy ugrálok, és hozzádörgölöm a seggéhez a farkam. Ez mindig beválik.
2018. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Azt mondják a hátba támadás bunkóság de nekem a te korodban bejött. Mögé mész rákavarsz ha tollja a popsiját fogod ahol hagyja. Ha megy a tánc,átöleled tekerés közben megcsókolod ha hagyja simogasd a combját wcben lesz egy kis folyadéklevétel.

Rákavarsz= mögötte táncolva véletlenül megérinted a hátát karját...

Nem bunkó módon:szemezel vele ha felveszi a szemkontaktust akkor közelébe mész szemből táncolsz,ha akar valamit úgyis rádtolat mint a pótos zil. Ott azért legyél határozott a félénk fiúkat kinevetik.

Fogadjunk lepontoztok:))

2018. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Erre fel fog figyelni.

2018. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy, mint máshol, használd a két lábadat, egyiket a másik elé és így haladsz előre a lányig, aztán pedig kapcsold be a verbális kommunikátorodat. :D F
2018. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Holtanyal válasza:
0%
Én ugy mentem oda hogy hátul a derekát megfogtam lassan haladtam fel a cickokig :) és érdekes egy sem szolt egy szot sem hogy mit csinálok :)
2018. szept. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 na jó, de ha nincs szerencséd, olyan sallert lezavar a csaj, hogy a fogaid körmérkőzést játszanak a kiesés ellen :DDD

Rosszabbik eset amikor a csaj hegyomlásnyi melák pasija kocogtatja meg a válladat, hogy mit akarsz te a csajától...

2018. szept. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!