Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, ha nem dohányzó nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha nem dohányzó nőként nem szeretnék dohányzó férfival összejönni? Meg úgy minden kellemetlen függőség zavar?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar a dolog, de igazából mindenféle addikció taszít. Inni is csak a legjobb barátaimmal szeretek, azt sem minden 2. héten, mert elég sok korombeli egyetemista nagy bulizós.

Az egyetlen gond, hogy van rajtam 10 kiló plusz. Ezzel némileg alacsonyabbak az esélyeim és szorongok is rendesen mióta azon kattogok, hogy 22 évesen öregnek érzem magam mindenhez.


De annyira érzelmes típus vagyok, hogy áltatni se tudnám magam,hogy itt van xy, talán lehet belőle valami, mert ha hiányzik az a plusz, akkor nincs értelme. Meg kinőttem azt a kort is, amikor a szerelem gondolatába beleszeretve imponál, ha valaki járni akar velem. Ez nem így megy.


Próbálkoztak cuki, szerény srácok is, de én is annyira félős vagyok, hogy nehezen tudtam reagálni, pl. ha az ebédlőben jó étvágyat kívánt, de nem merte

megkérdezni, hogy lenne-e kedvem beszélgetni evés közben. Mondjuk a baj az volt, hogy azt hittem nem nekem mondta. Ciki.


Interneten annyira nem szeretnék. Próbáltam, de pórul jártam 2x is, mert csak szexet akartak, és megpróbálták velem elhitetni, hogy a "nem olyan lányok" is nagyon hamar beadják a derekukat, ne féljek már. Mondjuk ők nem dohányoztak, nem is ittak, nekik úgymond a szex jelentette a függőséget.


Az nem feltétlen zavaró, ha valaki gamer, csak annak is megvannak a szintjei. Napi 1 óra munka után nem függőség azért.


Én meg animés vagyok, anime stílusban rajzolok, ez a hobbim. Nem vagyok hardcore fan, nem is osztom a témát azzal, akit nem érdekel.


Az egyik legjobb barátnőm animés, pedig amúgy ég és föld vagyunk, lévén, hogy ő nagyon hívő én viszont egyáltalán nem.


Szóval, adott egy 22 éves, ateista, enyhén túlsúlyos, animés lány, különösebb függőségek nélkül, de mégis azt hiszem, túl nagy igényeim vannak. Plusz minimum valami csoportos elfoglaltság kéne ahhoz, hogy ismerkedni lehessen. XD


Talán túl éretlen vagyok.



2018. szept. 18. 02:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Te döntöd el, mi az amit tolerálsz, és mi az amit nem. Én speciel dohányzom, szeretek pöfékelni, bár nem vagyok erős dohányos. Én meg az alkoholt nem bírom, de sose okozott gondot, ha a barátnőm szeretett inni. Ha nem lett tőle valagrészeg, ugyan mi kifogásom is lehetett volna? :)
2018. szept. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 peca1000 ***** válasza:
100%

Az nem ciki, ha nemdohányzós pasival jönnél össze.


Az már az, hogy a netes társkeresőt 2 szexfüggő miatt abbahagyod. Az ilyeneket válasz nélkül tiltani kell, lehet, hogy 100-on felül is lesz.


Próbálkozz ott legalább fél évig, de min. pár hónapig.


És írj rá te is arra, aki tetszik neked, ne várj rá, hátha megszólít.

2018. szept. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar a túlsúlyod, az ellen könnyen lehet tenni :) Legtöbb egyetemen van olcsó sportolási lehetőség, én is ott edzek.

Cikinek pedig nem ciki. Én sem dohányzom, párom sem, inni is ritkán iszunk.

Ha pedig szereted az animéket, a MondoCon pl remek lehetőség ismerkedésre. Én oda árusként járok, és így is rengeteg emberrel megismerkedtem. Nagyon sok program van, FB csoport...stb.

Szóval hajrá!

2018. szept. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a túlsúly ellen a legkönnyebb tenni, ami a külsőt illeti.


mondjuk elég csúnya tud lenni közben az ember:D

2018. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy éretlen, ez ejó gondolkodás, hogy nem akarja valaki követni a csordát:).
2018. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A mai világban használ még értelmes ember netes társkeresőt?

Kb. olyan ez, mintha a WC kagylóban mosnál kezet...

2018. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem társkeresőt használtam. 2 normálisnak tűnő animés sráccal beszélgettem hónapokig, majd közölték, hogy találkozzunk, de akkor szex is legyen. Szerintem érthető, hogy kiakadtam kicsit.
2018. szept. 18. 09:12
 8/13 A kérdező kommentje:
3-as a Con nem az én világom, meg aztán, ha az ország másik végén lakik az illető, akkor kicsit nehezen lesz valami. Nem pesti vagyok én sem.
2018. szept. 18. 09:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.


Én is olyannal jönnék csak össze, aki nem dohányzik.. nincs bajom a dohanyosokkal csak egyszerűen ki nem állhatom azt a szagot :/ büdös lesz tőle az ember keze és amit meg fog az is átveszi a szagát..


Inni én is ritkan szoktam, egyszerűen nem szeretem az alkoholt :D voltam már atom részeg, hogy vilagomat nem tudtam de annyi bőven elég is volt.. ha iszok is akkor most már csak 1-2 sör és kész.


Hmm hát én elég nagy kocka vagyok :D

Hétköznap nem annyira mert hát dolgozom, munka utan se úgy van kedvem játszani de hétvégéken azért be szoktam pótolni a lemaradást :D Szóval jah, nekem ez a függőségem.


Animéket én is szeretem, tegnap előtt kezdtem neki az Attack on Titan-nak, az első évadból van még egy rész.. ezen kívül persze jópárat lattam már.. nem vagyok az a nagyon elvakult anime fan de azért szeretem őket. Ha olyan akkor még sírni is tudok rajta 😂


Rajz szintén pipa, báár az igazat megvallva mostanság eléggé hanyagoltam.. munka után nem sok kedvem van, hogy rajzolgassak, napközben amúgyis eléggé igénybe van véve a kezem (kifogáás :D)..


Éés szintén ateista vagyok.. :D


Egyébként meg az a plusz 10 kiló nem sok.

Emiatt ne érezd magad rosszul vagy kevesebbnek másoknál. Van akin +50 vagy több kiló van mégis talál párt.


24F

2018. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :)
2018. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!