Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan ijeszt meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ijeszt meg?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve megbolondult a párom. Egyszer csak kitalálta hogy olyan suliba megy ahol második nyelv francia,és abból is érettségizik majd (eddig ezt el is érte) tele van a szobája francia dolgokkal pl Eiffel tornyos takaró stb,zenei izlése a legijesztőbb,minden műfajt szeret csak francia nyelvű legyen. 2 francia rapperbe konkrétan szerelmes is. (Amúgy fekete mindkettő,tehát nem a tipikus francia szépfiúk) Egyszer kiváncsiságból egy teljesen ugyan olyan dalt mutattam neki ami magyar nyelvű, akkor kinevetett milyen trágya. Illetve állandóan francia kifejezéseket mondogat nekem,mintha az lenne az anyanyelve és megfeledkezne magáról. Na meg a tanárját konkrétan istenként tiszteli,magasztalja. Szerintem beteges csak hogy állandóan ez jár a fejében? Teljesen megszállott,de neki fel se tűnik.

2018. febr. 15. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és állandóan francia magazinokat olvasgat amit a tanárjától kéreget
2018. febr. 15. 21:02
 2/5 anonim válasza:
67%
Szia, nem feltétlen baj, lehet, hogy most bele van őrülve de "kinövi" :D. Ha viszont nem és tényleg megszállott az fura, beszélj vele hátha van valami ok. (Csak egy ötlet, nem feltétlen van igazam)
2018. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Normális viselkedés, ne avatkozz bele a hobbijába. Ha ő ezt szereti, akkor támogasd inkább benne.
2018. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Je ne comprends pas:///
2018. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is abban reménykedek hogy kinövi. Csak sajnos már nem most kezdődött és egyre betegesebb.



Sajnos ez több mint hobbi,ez már beteges megszállottság. Más téma sincs már és minden téren ez érdekli csak,csak francia zene,magazinok,versek. Volt mikor rá kellett szólnom hogy hozzám magyarul beszéljen,mert nem értem,annyira belefeledkezett.

2018. febr. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!