Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek egyáltalán otthonülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán otthonülős férfiak, akik nem járnak folyton a haverokkal bulizni?

Figyelt kérdés
Én csendes otthonülős nő vagyok, nincsenek nagyon barátnőim, nem igénylem a haverkodást, elég nekem a családom, vagy ha van párom akkor nyilván az ő társasága. Nem azt mondom, hogy feküdjünk a kanapén télen, nyáron, persze szeretek én is eljárni kettesben programokra. De az nem az én világom, mikor szórakozóhelyekre, fesztiválokra kell mennem a barátom haverjaival. Illetve az sem tetszik, ha ő csinálja ezt, engem otthonhagyva, a közös szabadidőnk kárára, amit tartalmasan is lehetne tölteni. Tényleg olyan lehetetlen igény ez, hogy egy hozzám hasonló férfit találjak, akinek nem a haverjai az elsők? 27 éves vagyok.
2018. szept. 18. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen, vannak ilyen férfiak :)
2018. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen.. Én például soha nem voltam az a nagy bulizós, eljárogatós fajta. Tehát mondhatni én megfelelek az általad leírt dolognak ahogyan még sok ezer másik férfi is.


25F

2018. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Az jó lesz, ha az unalom adja majd a kapcsolatotok csimborasszóját? Szerintem valahol az otthonülős és a hiperaktív között lenne az ideális...
2018. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Sok. Engem pl kifejezetten idegesít a bulizás céltalan mivolta. Konkrétan a meg kell mutatni ki a legény erről szól meg állatias viselkedés. A Trokán Tamás is ilyen szóval vannak ilyenek.
2018. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen vannak ilyen férfiak. Egyről biztosan tudok, magasról szarnak rá a nők.
2018. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Pontosan és mivel szarnak rá a nők nem kell félned hogy elhagy még ha jól keres sem
2018. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem szeret bulizni, akkor kötelezően “otthonülős”? Furcsa, azt hittem sok más kinti tevékenység is létezik a bulizáson, vagy fesztiválon kívül.
2018. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én konkrétan nem szeretem a bulikat fesztiválokat. Egy évben 2-3x hívnak el ismerősök ilyen házi ivós buliba és ennyi. Alkoholt is csak ilyenkor iszom álltalában, mivel azt sem csípem annyira.

De tudok még pár srácról, ismerettségi körben akik szintén nem szeretnek bulizni.

F35

2018. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon sokan vannak, őket tojják le a nők magasról, vagy nevezik lúzernek, furafiúnak.

Én is valami ilyesmi vagyok, bár motorozni sokat megyek az utóbbi időben, de nem discozom, sem fesztiválozom, sem kocsmázom, inkább akkor már kirándulás, film, sorozat, szerelés, stb.

2018. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyen vagyok, középiskolás korom óta kinőttem a bulizásból.Már inkább introvertált életet élek ( karrierépítés, levelező egyetemi szak, könyvek olvasása stb.)
2018. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!