Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem keres sosem hív, ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem keres sosem hív, ugye ne mentegessem, nem erdeklem őt?

Figyelt kérdés

Van hogy 3 napig sem jelentkezik, folyton az hogy nyugodtan hivhatom akármikor. . Magától sosem ír és sose hiv. Ha beszélünk mégis, akkor órákig .

Kifogásai: munka, család, házimunka.

Persze mielőtt osszejottunk volna napi szintű volt a kommunikáció.

Ha talizunk olyankor minden rendben van.

De hiába kérdezem, másvalakivel vagy elfoglalva, talán rá szánon az idődet? Mindig tagad.

Ha ez érdekes, 30 felettiek vagyunk. .


2018. szept. 19. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy család? Tehát családja van? Felesége, gyerekei. Valszeg ezért nem keres naponta...
2018. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Elvált3 és van gyerekei. Meg anyja apja tesója. . Úgymond családja.
2018. szept. 19. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki igényli a mindennapos kommunikációt, ettől még szerethet a maga módján, ne állítsuk már azt, hogy csak és kizárólag az lehet a kommunikációs szünetek oka, hogy leszar téged. Sokszor ez így is van, de nem törvényszerű. Ha neked ez így nem felel meg és többre van igényed, akkor szakíts és keress egy hasonló igényekkel rendelkező embert. Az olyan emberekből, akik igénylik a mindennapos kapcsolattartást hatványozottan több van, mint olyanokból, akik nem. Én az utóbbi táborba tartozom, a rózsaszín ködös szerelem kellős közepén sem igénylem a mindennapos beszélgetést, bőven jó az 2-3 naponta is, de tisztában vagyok vele, hogy a legtöbben nem ilyenek, a saját bőrömön is tapasztaltam, hiszen ez állandó konfliktusforrás volt a korábbi kapcsolataimban. Most viszont egy olyan emberrel vagyok, akivel ezen a téren is megegyezünk és el nem tudom mondani mekkora megkönnyebbülés, hogy egyeznek az igényeink és egyikünk se érzi elhanyagolcva vagy megfojtva magát. Te is meg fogsz könnyebbülni, ha egy olyan emberrel leszel, aki úgy figyel rád, ahogy te azt szeretnéd.
2018. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sztem viszont sikerült megfektetni és ennyi. .
2018. szept. 19. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem csak vésztartalék vagy.....
2018. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!