Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelmileg analfabéta, rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg analfabéta, rám vár vagy csak nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki olyan, mintha arra várna, hogy én szedjem fel... Pedig nem csúnya egyáltalán, népszerű a nőknél, nem is félénk, inkább mintha csak lusta lenne kicsit.

Ha én vetem fel a találkozást, boldogan benne van, es tetszem is neki, de magától nem mondja...


Hagynom kéne a fenébe?


2018. júl. 5. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Valakinek kezdeményeznie kell. Egyenlőség van, bárki megteheti.
2018. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy az első mondja.

>mintha arra várna, hogy én szedjem fel


Te meg mintha arra várnál, hogy ő szedjen fel. Akarsz valamit? Tegyél érte.

2018. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban népszerű a nőknél, akkor szerintem elvárja, hogy a csajok teperjenek érte (ez jó az egójának is), hisz úgyis olyan menő srác, hogy bárkit megkaphat, ezért csak hátra kell dőlnie és várnia, hogy a manna az ölébe hulljon.
2018. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én már tettem...
2018. júl. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!