Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról az átlagos (vagy kicsit szebb) kinézetű férfiról, aki (meglehetősen) csúnyácska nővel "jár"?

Figyelt kérdés

Rólam szól a kérdés (ffi 60). Azért indokolt a kérdés, mert én magam bizony erősen "megítélem" - és mindenféle vad dolgokat feltételezek (pl., hogy vagy impotens a ffi, vagy homo... - és ez csak egy fedő kapcsolat lehet. Minden esetre jót nem gondolok a férfiról...

(emellett a hölgynek sok jó tulajdonsága van)


2018. szept. 20. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez ostobaság:D Én nem vagyok egy szépség, de hogy férjnek-feleségnek tartottak minket (mert a srác elég jóképű volt) az tuti, ha megjelentünk bárhol, még úgy is, hogy messze nem mutattuk, hogy összetartozunk, de az emberek elismerőek voltak velünk, és érezték azt a pozitivitást ami belőlünk áradt.

Szóval ennek függvényében, döntsd el mi ér többet számodra.

2018. szept. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az ilyen mértékű felszínes ember mellé, csak egy üresfejű, felpumpált nőci való, aki ha két mondatot szól, már fogja az ember a fejét:D
2018. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csupán a külsőségek alapján vonsz le ilyen negatív, degradáló következtetéseket, az nem azt a férfit minősíti.

Tudod, nem mindenkinél egyeduralkodó szempont a külső.

Az is lehet hogy a "csúnyácska" nő sokkal odaadóbb, földhöz ragadtabb, kedvesebb, értékrendje, életfelfogása sokkal inkább rendben van mint az általad preferált plázamacskáknak.

A környezetemben nem egy olyan eset volt amikor a hapsi együtt volt egy külsőre kifejezetten szépnek mondható nővel. Majd -most az okok nem számítanak, de- szétmentek. Majd összejött egy sokkal kevésbé dekoratív nővel, mégis lehetett látni hogy a fickó mellette került sínre, testileg-lelkileg kisimult. Vajon miért?

41f

2018. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kerdesed alapjan te meg egy csunyacska not sem tudnal osszeszedni! Ha ok pl homok.
2018. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 -nak : Itt most hasonló esettel "van dolgunk". Az előző barátnőm kifejezetten (nagyon) szép volt (másfél évig voltunk együtt - nála laktam) - aztán -bár ő küldött el, de én provokáltam ki. Persze, attól még nagyon megviselt. Most viszont a másik véglet van. Amennyire finoman szólva is "nem szemrevaló" - annyira pozitív sok szempontból...Csak ne számítana (nekem ) annyira, hogy mit gondolhatnak rólam, ha vele látnak....
2018. szept. 20. 14:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy fokozzam a"hülyeséget": egy lakatlan szigeten vidáman ellennék vele. Csak szapuljatok nyugodtan, attól hátha helyreáll az agyam...
2018. szept. 20. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
60 (hatvan!!!) évesen ott tartasz, hogy érdekel mások véleménye a párodról, akit szeretsz? Én erről 17 évesen "leszoktam". Ha nem kamu a kérdés, keress fel egy szakembert.
2018. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem lepődök meg, manapság a férfinak nem lehetnek igényei, hanem egye amit kap.
2018. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!