Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit esznek a nők még a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek a nők még a nem gazdag 50 éves férfiakon is? Ezek szerint a férfi az tényleg olyan mint a jó bor?

Figyelt kérdés

Egyik rokonom például egyáltalán nem gazdag, közös panelben lakik a feleségével, van 2 felnőtt elköltözött gyereke. Mégis azon dilemmázik, és tanácsot kér mint rokontól, hogy mit csináljon, mert szerelmes belé egy fiatal nő a munkahelyén? És, hogy már nem ez az első hasonló eset, és hogy ő nem akarja felrúgni a családot, de már ugye nem vonzódik a vele egykorú feleségéhez, és mégis csak nagy a kísértés. Stb.

Az egészből azt nem értem, hogy a fiatal csajok tényleg mit esznek nem csak a 40-es de már az 50-es pasikon is? Tényleg igaz, hogy egy férfi a kor előrehaladtával csak egyre jobb lesz a másik nem szemében? Vagy mással nem tudom magyarázni, hogy a középkorú pasikra ekkora a kereslet, míg rengeteg-rengeteg fiatal pasi echte lúzer a nőknél, rengeteg a fiatal szingli pasi, sokszor még szűz is.


2018. szept. 22. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Fogalmam nincs, én annyit tudok, hogy valaki megint nagyon erölködik:D

Az uram elhajtott már egy ilyen jelentkezőt,mert nem kellett neki, az meg nem nyugszik, és már én is belefutottam itt a Gyikon a libába:D

2018. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Pont azért, mert a fiatal pasik közt rengeteg a lúzer. 30 évesen ott tart, mint 16 évesen, komoly kapcsolatra alkalmatlan, gyereket nem akar, egy vajaskenyeret se tud menni.

A 25 körüli lányok pedig gyereket akarnak. Kinézi a házas pasit, hogy az jó apa, jó férj, pont jó lenne egy ilyen neki is. Aztán kicsit rázza a fenekét, mert azt 25 évesen is tudja, hogy ennyi elég is.

2018. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt több mint húsz évvel idősebb párom, és én meg tudom érteni, mit "esznek" rajtuk. Először is, azok a srácok, akik velem egykorúak voltak, és együtt jártam velük, érzelmileg éretlenek voltak.

Nem lehetett velük semmiről nyíltan beszélni, nem volt közös jövőképünk, nem tudták mit akarnak az élettől és hiányzott belőlük minden férfiasság.

Egy negyvenes/ötvenes férfi nem játszmázik. Értékelem bennük, hogy tudják, hogy kell bánni egy nővel, felsegítik a kabátot, kinyitják az ajtót. Természetesen beszél az érzelmeiről, nem húz, nem halogat. Kimondja amit gondol. Meg tud lepni olykor egy virágcsokorral, vagy egy aprósággal. Nem fukarkodik a bókkal. Férfias kinézete van, nem úgy öltözködik mint egy díszbu*i.

Egy őszülő halánték szexibb, mint a csőnadrág nike air mexxel.

Kb ennyi. 23 L

2018. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
A 3-as mindent elmondott. Mèg annyit tennèk hozzà, hogy egy 50-es pasi nem pótmamit keres. Hogy Anyukàtól elköltözik, majd keres màsik anyucit, cselèdet. 50-es pasi jó esèllyel èlt màr egyedül, tudja egy hàztartàsban mennyi meló van, ezèrt amikor összeköltözik a fiatal nővel segitőkèsz, ès èrtèkeli mindazt amit a nő csinàl. A kis nyikhajok meg kiesnek mamahotelből, ès mèg jàr a szàja hogy ő nem csinà semmitert dolgozik (mintha a nő nem) meg hogy anyuka is dolgozik mègis mindent megcsinàl. A fiatal 30-asok nagy szàzalèkban egy dedós, ès attól hogy egy nő fiatal, nem egy hülyegyerekre vàgyik, akikt kiszolgàlhat mamika helyett, hanem tàrsra.
2018. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* nagy szàzalèkban dedósok
2018. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Másokról nem nyilatkozhatok, de én 20 éves vagyok, és nem bírom elképzelni magam egy középkorú férfi oldalán, a gyermeki báj vonz, ami a 15-17 éves fiúkban szokott meglenni (más kérdés, hogy szellemi érettség szempontjából tényleg baromi kevés közöttük az olyan, aki megütheti a lécet).
2018. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Én voltam szerelmes majdnem 50 éves férfiba.

Érett volt és komoly, de volt benne játékosság, és imádtam mikor ez megmutatkozott. Igényes volt és ahogy észrevette hogy tetszik nekem, picit még igényesebb lett. Nagyon finoman, visszafogottan tudott flörtölni, volt benne valami elegáns, visszafogott, kedves gálánsság.

Sosem lett közöttünk több plátói szerelemnél, de azért nagyon kedves emlék számomra, és éreztem rajta hogy ő is kivirult idővel ettől a figyelemtől.

2018. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ezt tuti egy nyomi, kapuzárásos 50-es fószer írta ki:D
2018. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg csak murci vagyok! :D

43f.

2018. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

A mostani 50 évesek 20 évesen is értek valamit, élőben tanultak ismerkedni, udvarolni, és szexelni.

A mostani 20-30 évesek hiába lesznek egyszer 50 felett, akkor se lesznek semmivel se vonzóbbak. Abból, aki fiatalon is csak dugni akar, semmibe se nézi a nőket, és gold diggert kiált, ha első randin a csaj nem fizeti a kávéját, az nem érett úriember lesz, csak öreg.

Ezért tudják felszedni a középkorú férfiak a fiatal lányokat. Tudják, hogy kell velük bánni, udvarolni, nem szakadnak bele ha vesznek egy szál virágot. Nem a külsejükkel hódítanak, vagy az àgybeli teljesítményükkel.

2018. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!