Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok jóképű, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű, akkor még szabad próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes fiú, emiatt úgy érzem, hogy mintha nekem kvázi tiltott lenne csajozni.

21/f


2018. szept. 22. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem csak szabad, kell is.


Csak légy magabiztos, fogadd el magad, és nézz ki önmagadhoz képest a legjobban.

2018. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok helyes fiú..."


Ezt te gondolod magadról vagy nők mondták? Nagyon nem mindegy...

2018. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Magam gondolom... Nem nagyon szoktam nőkkel, lányokkal érintkezni, így nincs alkalmuk a szemembe mondani az igazságot, meg amit gondolnak.
2018. szept. 22. 23:30
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Tiltja a kódex
2018. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy önmagaddal elégedett legyél. Ha a testeddel elégedett vagy, és rendben az önbizalmad, az ad egyfajta kisugárzást is. Ez meglehet fejelni pl egy új hajjal is, nem csak a nőknek szokás


[link]


Mind a 3 képen én vagyok arc nélkül. Felejtsd el az arcod, összességében légy elégedett a megjelenéseddel, a testeddel a személyiségeddel, a fellépéseddel, hogy milyen benyomást kelhetsz. Ha ez megvan, jön a siker.


Elhízottan és csúnyának és szarnak gondoltam magam, undorodtak tőlem a lányok. Utána meg még hallottam ahogy a hátam mögött azt mondja de jó ez a pasi. Épp testben épp lélek. Amit tehetsz az érdekedben az a tested a séród, és az öltözködésed, ha ezekkel elégedett vagy, hidd el valakit megfogsz tudni hódítani az egész biztos

2018. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Probalkozz mindenhol. A helyesseg szubjektiv dolog.

N/35

2018. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem tiltott csak nem érdemes, fölösleges, mert amíg nálad lesz jobb képű, izmosabb, gazdagabb jelentkező, addig mindig háttérbe fogsz szorulni. :) Sajna ez van, ezzel kell együtt élned. A csajozás az adoniszok kiváltsága, már én is lexarom az egészet, évek óta. :D F
2018. szept. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, csak nem érdemes.
2018. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es: Mindig, mindenkinél lesz jobb. így a világon senki sem csajozna, hiszen mindig van jobb. Lehet, hogy valakihez képest kigyúrt vagy.... aztán lemész a konditerembe, és lesz 10 olyan srác akihez képest még átlagosnak sem mondanának. Érted? Szóval nem ezt kell nézni, hogy kitől van jobb, mert mindenkitől van.
2018. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es:

Az tiszta sor, hogy mindenkinél van jobb. Abban a konditeremben sem próbálkoznék senkinél, ahol 10, nákam kigyúrtabb makktárs is van. :) Nem is rúgnék labdába, semmi esélyem se lenne.

Ebből is az szűrhető le, hogy a kérdező max. csak olyan "szamarak" között válogathat majd, aki nem kell a nála kigyúrtabbnak, szebbnek. :) Viszont több, mint valószínű, hogy ezek a nők nem fognak tetszeni neki. :D

2018. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!