Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők általában imádják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában imádják az egyenruhás férfiakat, mert a pasik így határozottságot, férfiasságot sugároznak. De mi a pszichológiája annak, ha egy férfi szereti az ilyen nőket?

Figyelt kérdés

Mi van amögött, ha egy férfi izgatónak találja pl. a rendőrnőket, a katonanőket? Vagy ha beosztottként a főnöknőjéről álmodozik? Amikor a főnöknő az első negyedéves mérlegről, a profitról és a kiadásokról beszél, a pasi alig bírja megállni, hogy ne ugorjon rá?


Szerintetek mi van emögött? Ezek a típusú pasik szeretnek alárendeltek lenni párkapcsolatban? Vagy az izgatja őket, vajon hogy lehet az érzékeny, romantikus nőt kihozni a férfias szakmát űző hölgyekből? Mit gondoltok, mi erre a magyarázat?



2018. szept. 23. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját. :)
2018. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Csakis az lehet, mögötte, hogy a dominát látják mögötte, ami tetszik sok férfinak, mert ugye alapesetben a férfi a domináns pl.: egy munkahelyen is (rendőrság>beavatkozás). Az is lehet még, hogy az anyja kiskorában dominánsan nevelte, így ez minta lett a férfinál és ezért tetszik neki pl.: egy rendőrnő.

Lényegében igen, szeretnek alárendeltek lenni.

Nekem is bejönnek a domináns nők:), ezért adtam ezt a választ:).

2018. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, milyen rendőrnő, főnöknő tetszik sztem. Nagydarab, bajuszos, zsémbes, durva hangú, vagy törékeny, nőies, bajszát gyantáztató :), határozott, de nem nyers, kellemes hangú? Az első egyértelmű, h dominancia/alárendelt szerep miatt, a második sztem azért, mert nem mindennapi személyiség, ritka, h nőies bőrben határozott, fegyelmezett (nem hisztis), célorientált, nem könnyen kapható, okos stb. nő legyen. Így egy nehezen meghódítható nőről van szó, ami meg kihívás egy hasonló típusú férfinak.
2018. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerűen csak ritkaság, és újdonságot keresnek.
2018. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt katona csajom. Kicsit se izgatott fel a katona volta. Inkabb furcsa volt mert nem tul okos emberekkel volt korulveve bar diplomas katona volt, es ez meg a munkahelyi semmitteves (agy az irodaban reggel 8-9 kozott kozos reggeli 9-12 melo, 12-13 kozos ebed, 13-14 piheno, 14-16 sport futas, uszas, majd vege a melonak mindezt akkoriban a magyar minimalber 4szereseert) azt meg volt gyozodve hogy komoly kemeny melot vegez.


Nekem inkabb visszas volt....

2018. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!