Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti randiznátok olyan nővel, akinek a FB-profilja tele van különböző extrém sportokat ábrázoló fotókkal, videókkal?

Figyelt kérdés

Egy csinos, vonzó szingli nő, ezek a képek mégis talán némi férfias kisugárzással "vértezik fel": rengeteg ilyen képe és videója van fent, az egyiken vadvizi evezésen(rafting) van és fülig ér a szája, a másikon épp hegyet mászik és ott is mosolyog, van videó, ahol bungee jumping-ol, cross motorozik, mountain bike-kal rója a hegyi utakat, vagy éppen szörfözik, búvárkodik, ejtőernyőzik.


Feltehetően ezen függőségek "kezét" párkapcsolatban sem lenne hajlandó elengedni, ezért vagy hasonló beállítottságú párt keresne vagy vélhetően "belevinné" a barátját is ebbe a világba.


Szerintetek egy ilyen emberhez valami hasonló illető passzol, vagy ti ismerkednétek vele akkor is, ha még sosem űztetek ilyesmit, de belül hajlotok rá? Hogy állnátok egy ilyen extrém személyhez? Belevihetőek lennétek ebbe az "egyszer élünk, mindent ki kell próbálni"-típusú világba, vagy a veszélyessége miatt kizáró ok lenne, bármekkora szimpátia is legyen az illető felé?



2018. szept. 26. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen az ellentétem, ezért nem randiznék vele. Valamiért felszínesnek érzem az ilyen "egyszer élünk" mentalitású embereket.
2018. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Semmi kivetni való nincs benne, sőt inkább imponáló, hogy nyitott, szeret új dolgokat kipróbálni, keresi a lehetőségeket a kibontakozáara és meg is ragadja őket, újra és újra a határait.

Biztos, hogy nem unalmas személy, aki a 4 fal között tölti még a hétvégét is és el van a megszokott komfortzónájában.

Szóval ez inkább pozitív dolog, mint hátrány.

Az hogy randiznánk egy sor másik dologtól is függ, hogy mennyire vonzódunk egymáshoz kölcsönösen külsőt és személyiséget illetően.

2018. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ezek a dolgok nem vértezik fel férfias kisugárzással. Azt csak esetleg a viselkedése miatt lehet úgy érezni, aki olyan. De ehez ismerni kell az illetőt.

Én simán randiznék ilyen nővel, nekem ez imponálna.

2018. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Még annyi hogy nekem valószínűleg azért tettszene, mert én is szeretem ezeket a dolgokat.
2018. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán bármikor :D
2018. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!