Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom legjobb baràtja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bentekerrels kérdése:

A csajom legjobb baràtja a volt pasija (aki meleg) : meddig èrdemes ezt hagyni?

Figyelt kérdés

4 honapja jàrunk, minden tokèletes, szèp, jo humoro làny, nagyon jo a szex is, èn màr egy komolyabb pàrkapcsolatban gondolkodok.


Egy a problèma: baràtnom legjobb baràtja a volt pasija, s elòg szureàlis koztuk a kapcsolat. Gimiben jàrtak 1 èvig, de ugye nem volt rendes szex mert a gyerek homo, viszont ez nagy titok volt amirol csak a csajom tudhatot. Nagy haverok lettek, mai napig ilyen legnagyobb baràtsàg van koztuk, ami màr alapbol elèg furcsa.


ok, semmi bajom nincs a melegekkel, tolleràns vagyok. De a baràtsàg addig fajult el a baràtnommel hogy egyut furodnek mesztelenul (ami kozben ugye mi jàrunk) meg a csajom tobbszor is meghàgta felcsatolhatoval, ami megint csak elèg strange.


èn jeleztem hogy ez engem egy kicsit zavar, s erre kirohogot a baràtnom mondvàn hogy o lànykènt tekint a gyerekre, meg ilyenek, s hogy nehogy màr fèltèkeny legyek egy homira. Mondom hogy nem vagyok az de azèrt mindennek van màr hatàra, mert azèrt mègsem egy làny s tobbszor mesztelenkednek az èn baràtnommel.


Ti errol mit gondoltok?


2018. jún. 24. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Korán van még az ilyen kamukhoz.
2018. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyire sz*r nektek a vakáció?
2018. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Meleg? És megdugta a barátnődet? Érdekes.

Szerintem biszex és kezelgeti is rendesen.

2018. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
érdekes sztori...ismerős. hány évesek vagytok?
2018. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert ez wtf
2018. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy vaggy te vagy ő...ez nem normális...
2018. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!