Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van akkor, ha nem szocializ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha nem szocializálódtam megfelelően? Ha nem tudom, hogyan szerettessem meg magam a nőkkel?

Figyelt kérdés

Életem egyik kulcsfontosságú problémája mindig is az volt: "kommunikáció". Illetve, hogy mivel érjem el azt, hogy valaki belém szeressen. Mit kell tennem érte?

Egyre jobban úgy érzem, hiába volt már 1-1 kisebb kapcsolatom, valahogy a szakítások után úgy érzem, hogy senki nem szeretett úgy mint én Őt például.

Tehát hogy én mindig kevesebbet jelentek egy adott embernek.


Igazából ez most csak egy kis dilemmázás, egy költői kérdés. Lényegében megválaszolható, de maradhat megválaszolatlan is.


Tudom, hogy sokan azt fogják mondani, hogy basszus, csak add önmagad és legyél kedves a lánnyal és figyelj rá.

Lényegében mindig ezt tettem, de akkor is úgy érzem, hogy mindig nekem jelentenek többet az adott személyek, fordítva nincs így.



2018. szept. 28. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Először is ne akard ilyen görcsösen megszerettetni magadat a nőkkel. Ha erőlködsz, azzal csak rontod az esélyeidet. Ne akarj 'megfelelni' mindenféle vélt vagy valós elvárásnak, mert azzal csak kényszerhelyzeteket fogsz teremteni magad körül.


"Tehát hogy én mindig kevesebbet jelentek egy adott embernek."


Te saját magadat érzed kevesebbnek és ezért mások is úgy állnak hozzád. Az 'add önmagad' amúgy nem hülyeség, de annyival egészíteném ki, hogy SZERESD ÖNMAGAD!!!, mert amíg ez nem megy, addig mástól hogy is várhatnád!? A legtöbben ezt apróságot felejtik el, hogy amit magukról gondolnak, az elég erőteljesen kisugárzik, ezáltal mások is így fognak hozzájuk állni, nem másoktól kell várni a szeretet, hanem magunkat kell megtanulni szeretni,ezután már mások is maguktól szeretni fognak minket. Aki azért próbál valakinek kedveskedni, hogy a másik szeresse őt,vagyis tulajdonképpen a másik szeretetéért küzd, az nem több, mint egy egyszerű szeretetkoldus. 😎

2018. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azzal úgy kifejezetten nincs gondom. Tudom, hogy ki vagyok, el is fogadom magamat olyannak amilyen vagyok. Volt egy majdnem másfél éves kapcsolatom, meg egy 10. hónapos.

És hát valahogy úgy érzem hogy tényleg többet kapart én, mint mondjuk ők utánam. Tehát nem érzem azt, hogy egálba lett volna az, ahogy keressük egymást, vagy hogy mennyire vagyunk fontosak a másiknak. De igazából megjegyeztem, hogy költői kérdés volt többnyire :D

2018. szept. 28. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit le kell szarni, hogy ki mit ad oda, meg vissza. Egy nő akkor fog szeretni és felnézni rád, ha tisztelni tud téged. És nőként bánsz vele! Azaz dolgozol az álmaidért, a közös jövőért, megmondod mi tetszik neked és mi nem stb.

Engem sem vonzottak soha azok a férfiak, akik ugráltak körülöttem. A rajongásd bízd oda a nőkre inkább.

2018. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, kérdező, hogy nem magával a kommunikációval van a gond, hanem hogy nem nagyon van mit kommunikálnod, mert túlságosan egyszerűen gondolkodsz?
2018. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!