Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiatal nőnek nem fájhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal nőnek nem fájhat, ha nem talál párt?

Figyelt kérdés

A hasonló korú férfiak mindig kapják a hátbaveregetést (vagy szebben, vagy csúnyábban), hogy nem az ő hibájuk, nincs velük semmi baj és majd találnak valakit. Viszont mikor egy nő panaszkodik erről, még pluszban csak a szidalmazást kapja, hogy túl nagyok az elvárásai, nem elég jó ahhoz, amilyen embert maga mellé szeretne, és egyébként sincs joga emiatt panaszkodni, mert a nőknek csak válogatniuk kell, ha neki ez se megy, akkor meg is érdemli, hogy egyedül legyen...

Szóval, egy nő miért érezze magát duplán rosszul, ha szeretne párt, de nem talál? Miért kell még pluszban büntetni azért, mert nem bárkivel akar lenni, hanem van egy elképzelése, vágyai, hogy milyen párt szeretne, ne adj Isten még azt is szeretné, ha képes lenne vonzódni hozzá? Függetlenül attól, hogy valaki a vágyait túlzónak érzi, miért kell még rugdalni is amellett, hogy nem talál senkit? Egy férfi miért sírhat azért, mert nem talál számára vonzó társat, miközben egy nő nem teheti meg? Főleg, hogy nem hiszem, hogy nagyságrendi különbségek lennének a magányos emberek vágyai között.


2018. szept. 29. 18:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Mert van különbség aközött, hogy "évente 2 nőt ismerek meg és egyiknek sem kellek" vagy "Hetente 5 hapsi csapja nekem a szelet de nekem egyik sem tetszik". Utóbbit valahogy valamiért nem tudom sajnálni, nem azt mondom, hogy neki nem rossz, csak valamiért nem tudom.
2018. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 Ez egy idióta sztereotípia, egy átlagos nőnek is kb. 2 férfi csapja a szelet évente, de van, hogy annyit sem. Aki szerint minden nőnél sorban állnak, az nem lát tovább egy bizonyos rétegnél.
2018. szept. 29. 18:21
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

De ilyen nincs, hogy hetente öt pasi csapja neki a szelet, hacsak nem tényleg gyönyörű nőről van szó. Átlagos nőként évi 1-2 férfi fog odajönni ismerkedni, és általában a kezdeményezéseket is visszautasítják. Én 22 évesen találtam meg a párom baráti körből, én kezdeményeztem és úgymond finoman ostromoltam a srácot pár hónapig, mire a csókhoz eljutottunk.


Észre kéne venni, hogy egy átlag nőnél nem próbálkozik egy pasihad naponta. Aki ebben hisz és nem talál párt, na azt én nem tudom sajnálni...

2018. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
Lehet. Én ismerek olyan nőt akinek szó szerint többen udvarolnak egyszerre, de neki nem kell férfi, ezt ki is jelentette. És olyat is, aki évek óta hangoztatja, hogy ő aztán senkinek nem kell, közben legalább 4 csávót hajtott el féléven belül hogy neki nem kell. De azért ő senkinek nem kell..... ellentmondásosak legtöbben, ez nem pusztán sztereotípia.
2018. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%

Aki a másik oldalon van, az nem érzi át a súlyát.


Lefordítom:

Egy átlagos nőnek vagy neten, vagy munkahelyen, vagy szórakozóhelyen, boltban, akárhol többszörös a reális esélye arra, hogy leszólítsák, ismerkedést kezdjenek vele, már csak amiatt önmagában, mert nő. Ha más miatt nem is, amiatt mindenképp, mert még akarnák szúrni. Kiemelendő, hogy a sok próbálkozó között jócskán kell, hogy akadjon normális férfi is, aki komoly kapcsolatot szeretne. A korábbi negatív tapasztalatok, a.k.a gyökerek miatt viszont ezen értelmes férfiakat is kiszórják a nők.


A legtöbb nő vonzó, aki kimerészkedik otthonról és 20-40 közt van. Kevés az, akiben nincs semmi vonzó küllemre, főleg, ha azt nézzük, hogy manapság futószalagon jönnek szembe a szexibbnél szexibbnél fiatal lányok, nők.


Míg egy küllemre átlag Jóska semelyik nő figyelmét nem kelti fel, hacsak nem stand-up szintű kommunikációja van Rolex óra és valami menőbb autó mellé, mert mi mással tűnhetne ki a tömegből? Míg a nőknél a férfi értékėt, ázsióját nagymértékben az anyagi háttere, egzisztenciája határozza meg és különbözteti meg a többi férfitól, nem beszélve a tökéletesen kisportolt testről, karakteres arcról, a legtöbb férfinek elég egy átlagos küllemű, átlagos keresetű, életű nő.

Kapizsgálod a különbséget attitűdileg?

2018. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%
A másik amit kifelejtettem, hogy igen, túlzás a heti 5, de azért a félévente 5-6 megvan még a legszerencsétlenebb csajismerősnek is. Legtöbb arról panaszkodik, hogy hiába kapcsolatban van, facen írkálnak neki ismerkedési szándékkal. És nem hiszem, hogy az ismerőseim nem átlagosak. Teljesen hétköznapi, átlagos csajok.
2018. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Az átlag nő szépen felmegy Tinderre és hopp, már be is pasizott
2018. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Most mi a kérdés?Kinek, kihez szól?
2018. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
Gyakorlatilag kizártnak tartom, hogy egy fiatal nő ne találjon párt, hacsak nincsenek tényleg olyan elképzelései, igényei, hogy annak még talán maga Ryan Gossling sem tudna megfelelni.
2018. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell foglalkozni azzal, hogy ki mit mond. Társat találni senkinek sem könnyű.
2018. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!