Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiak, volt már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiak, volt már, hogy nálatok jóval magasabb nőbe lettetek szerelmesek? Össze tudtátok hozni a dolgot?

Figyelt kérdés

Nagy szívfájdalom lehet egy alacsony férfinak, ha ilyen helyzetbe kerül: gondolom, már az elején konstatálja magában, hogy minimális esélyekkel indul. Viszont a szerelem meg szétfeszíti, megbolondítja, a nőt nem hagyhatja veszni.


Járt már így közületek valaki? Mi lett a vége, egy pár lettetek végül? Egyáltalán hogy reagálnak a magas nők ilyen szituációban? Ugyanúgy, mintha náluk magasabb pasi udvarolna, vagy már egyből igyekeznek burkoltan, nem bántóan a tudtodra adni, hogy nem lesz köztetek semmi? Esetleg olyan is lehet, hogy a nő simán csak kineveti, megalázza, kigúnyolja a nála alacsonyabb hódolóját?


Milyen érzések kerítenek hatalmába egy alacsony pasit, amikor nála jóval magasabb nőt nézett ki magának? Az esélytelenek nyugalmával vág neki? Vagy kombinálódik a lemondás és a nő iránti vágy, és ilyen vegyes érzések vannak bennük?



2018. szept. 30. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%

Volt egy pár éjszakás kalandom nálam 10 centivel magasabb nővel, de kapcsolat nem lett mert nem voltunk egymáshoz valóak.

A jelenlegi párom is úgy 10 centivel magasabb, lassan 2 éve vagyunk együtt.

Interneten ismertem meg őket, lehet ez számít. Sose úgy mondtam nekik, mintha ez hátrány lenne. Pl.: "Ha befőttet akarunk enni ahhoz ketten kellünk majd. Te eléred, én ki tudom nyitni." vagy "vigyek sámlit a randira?". Általában nevettek ezeken és nem is foglalkoztak vele tovább.

Jobb lenne persze magasabbnak lenni, de ezt dobta a gép, ebből kell kihozni a legtöbbet. :) 24/F, 164 cm

2018. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A npk ezt leszarják, ha megvan a vonzalom. Ez az alacsony férfiak fóbiája. Teljesne meg tudja mérgezni a viszonyt.
2018. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
#12 Elméletben így van, de egy alacsony férfihoz nem képesek vonzódni a nők.
2018. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem egy 198 cm magas leányzó sok-sok éve barátjának elfogadott, de párjának sajnos nem. Ezzel együtt alkalom adtán felvette mellettem a 8 cm-es sarkú cipőjét is, ha ahhoz volt kedve, így már nem 15, hanem 23 cm-rel volt akkor nálam magasabb.

Nem tudom, hogyha nem megy ki az USA-ba, akkor mi lett volna a folytatás.

Kint hozzáment egy nálam is alacsonyabb pasihoz.


Szerelmes voltam belé, ami így bő másfél évig tarthatott. Szeretett, tisztelt, de nem szerelemmel.

2018. okt. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
"#12 Elméletben így van, de egy alacsony férfihoz nem képesek vonzódni a nők." neked nem az a bajod, hogy alacsony vagy, hanem az, hogy valószínűleg egyébként is ronda, és/vagy satnya- ugyanis az alacsonyság semmiben nem befolyásolja a kialakult érzelmeket, ha amúgy minden más rendben van a pasi külsejével (vállas vagy mokány, arányos a "kis teste", nagyon szabályosak az arcvonásai, esetleg kékszemű stb). A farokméretről és a nem mellékes attitűdjeiről (intelligencia, habitus, humor stb) nem is beszélve. Nem lesz senki génselejt a nők szemében attól, hogy kistermetű. A te kategorikus kijelentésed mögött sem valószínű, hogy pusztán a testmagasságod áll. A seggtelen-vállatlan fiúk akkor sem jönnek be a nőknek, ha magasak. Érted.
2018. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!