Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellek a nőknek se neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek a nőknek se neten se élőbe, az okát nem tudom ugyanis látok drogos lopós alacsony csúnya aljas férfit nővel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyre viccesebbek ezek a férfiak itt az oldalon
2018. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha valaki le írja a tényeket,az vicces,oké
2018. szept. 14. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Pedig egyszerű a képlet. Nem azt találod meg, akinek te is tetszel. Én is nehezen találom meg. Te akit találok, az nagyon szeret általában.
2018. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Drogos lopós aljas az igazán nyerő a nőknél mert a "rosszfiú" az ami vonzza őket.Ha börtönben is ültél már pl súlyos testi sértésért az külön jó pont,mert majd "meg tudod védeni". Ilyen átlag semmijózsit mint ami gondolom te vagy azt nagyívben letojják
2018. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

És...? Most mi a kérdés? Mondjuk meg neked, hogy pontosan mi az oka a sikertelenségednek?


Most komolyan......

2018. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Legyél lopós drogos. De tudjuk, tudjuk. A nők a hibásak mindenért. Mit kéne most írnunk? Ebből megmondjuk az okait, hogy miért nincs nőd?


Nem tudjuk a választ, úgyhogy itt egy szomorú fej, mintha sajnálnánk -

:(

2018. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mitől lehetsz sikertelen?
2018. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, a nőket vonzzák a balhés, züllött alakok. Általánosan azt hiszik, hogy majd ők jóóóóóóóóóóóól megváltoztatják...aztán nagy koppanás.

Manapság az aljasság egyébként sajnos pozitív tulajdonság lett, sok másikkal együtt. Alamuszi macska nagyot ugrik ugye.


#6 ha ti választotok, tietek a döntés joga, akkor a balhét is ti viszitek el.

Lehet ezen cirkuszolni, de ez az élet minden területén így van.

2018. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Látod, ahogy máris osztanak a nők, mert panaszkodni mertél? Ne rinyálj, haver, légy kemény, szard le, hogy mit gondol a csaj, domináld le a rákba, és máris lesz nőd.
2018. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én elég züllött és drogos is vagyok, mégsem volt még nőm, de szerintem pont ezért, akkor most mi is van ?
2018. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!