Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejelöltem egy lányt Facebook-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem egy lányt Facebook-on, és ő visszaigazolt. Hogy kezdeményezzem a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 30. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
“Kezi csókolom, Maris néni! Hogy szolgál a kedves egészsége?”
2018. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyed lesz, ha már ezt megkérdezed....
2018. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Írjál neki simán csak egy sziát.
2018. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az adatlapján nézd meg és kérdezz valamit tőle, vagy mondj valamit azzal kapcsolatban. Én tartózkodnék a "szia :)" "helló :)" szia szeretnélek megismerni :) :)" és társaitól, mert ez nem indít beszélgetést.
2018. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Ha a képeid alapján tetszel neki, nyert ügyed van. Ha nem, akkor pedig veszett ügy.
2018. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne egy sablonos dumával indíts (pl. "szimpatikusnak tűnsz, szeretnélek jobban megismerni").


Írjál valami olyasmit, hogy

- "Valamit észrevettem az egyik képeden, meglepő :)" vagy

- "Tudod mit mondanak azokról a lányokról, akik ökölbe szorítják / zsebre dugják / a másik vállára teszik a kezüket, amikor fényképezik őket? :)" (ha éppen van ilyen fotója fönt)


Ezután biztos visszakérdez, mert kíváncsi. Ha nem, akkor hagyjad, valószínűleg a fotóid alapján még annyira sem tetszel neki, hogy válaszoljon.


Ha már visszakérdezett, akkor ne mondd el neki azonnal a választ, legyél egy kicsit titokzatos, kérdezz vissza, stb. Ez egy kis játék, de ne húzd sokáig.

2018. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os:


És ezzel 14 évesnél idősebb, átlagos intellektusú lányokat is lehet beszélgetésbe vinni? :D

Most így végig gondoltam 3 értelmes és csinos lány ismerősömmel ezt a nyitást, hogy erre mit válaszoltak volna 2-3 éve ha így indítottam volna.

Kb a monitor túloldalán körberöhögtek volna, vagy egy fájdalmas fejfogás mellett rákattintanak zsigerből a "tiltás" gombra.

Max valami nagyon naiv, nagyon infantilis kiskamasz csajjal tudom elképzelni hogy komolyan venne bárkit is egy ilyen "mélységű" nyitás után.

2018. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!