Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már eddig nem találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már eddig nem találtam senkit, nem is fogok?

Figyelt kérdés

Kicsit elvontabb vagyok, szeretem a művészfilmeket, a színházat, szeretek olvasni és filozofálni. A páromat is valahogy így képzelném el. A környezetemben nem igazán találkoztam még ehhez hasonló fiúval, de lehet csak nem jó helyeken fordulok meg.

Kezdeményezni szoktak nálam, de természetesen mindig a harsányabbak vagy akik kicsit sem jönnek be, szóval már nem tudom hová kéne mennem :D 23/N


2018. szept. 30. 20:01
1 2
 1/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%
23/N... pfff, na menj te a p#csába... itt sírdogálsz, amikor a legkapósabb korosztályú nő vagy.
2018. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az olvasás és a filozofálás megvan. Színházba őszintén nem jártam, de biztos vannak jó darabok amikre érdemes bejárni. Ha gondolod beszélhetünk, aztán meglátod. Veszíteni egy kis időt tudsz csak. 21F
2018. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ajjj, de ismerős, bár én fiú vagyok.


Kezdeményezz te is, és/vagy járj el olyan helyekre, ahol elvontabb emberek is megfordulnak: művészmozi, alterebb szórakozóhelyek, romkocsmák (tudok pár jót), koncertek stb.

2018. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Ha te valóban 23 vagy és nincs pasid akkor te valami k....a ronda lehetsz v AIDS-es máskülönben nincs olyan isten h nem lehet pasid.


Csak a társkeresők átlag 90%-a pasikból áll.


V te egy unatkozó 10 éves troll vagy aki GYK-n este "poénkodik".

Mer ilyen NINCS !

2018. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De van. Miért ne lehetne? Jöjjek össze az első fiúval, akihez nem is vonzódom? Tuti nem fogok.
2018. szept. 30. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

1-es, 4-es, vagy csak igényes, és nem jön össze az első műveletlen tahóval, aki rámozdul. :D


Amúgy 3-mas vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy nyilván ez akkor lesz egyszerűbb, ha budapesti vagy. Vidéken tényleg nagyon nehéz megfelelő embert találni.

2018. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Akkor ezek szerint pontosítanék. Van jelentkező csak neked Mount Everest méretű elvárásaid vannak.


Na ez meg nem a pasik hibája.

2018. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen introvertáltabbak nehezebben kezdeményeznek szóval nem véletlen hogy a harsányabbak jobban körülzsonganak


szerintem érdeklődés szerint lehetne ismrekedni tematikus helyeken, mittomén nyelvklub, filmklub, kirándulócsoport, jóga stb stb stb... ami érdekel

2018. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok férfiban, de tuti találnál valami kifogást a küllememen.
2018. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint te és az egyik haverom elvitt egy szerepjátékklubba, ahol geek csapatbva kerültem. Ott találtam meg a párom.
2018. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!