Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tekinti rengeteg férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekinti rengeteg férfi prédának az eladókat?

Figyelt kérdés

Először is le kell szögeznem, hogy a bókok jól esnek, viszont... a számtalan szexuális célzás, amit nap mint nap kapok, már kevésbé.

Ez független attól, hogyan néz ki a férfi.


Kezdem úgy érezni, hogy ezeket a beszólásokat úgy érzik megtehetik, én csak egy lány vagyok a pult mögött, akit megdugnának.

Azt hiszik azért vagyok ott, hogy magamat áruljam nekik...


A viselkedésem és az öltözködésem sem ad rá okot, hogy ilyen megjegyzéseket kapjak.

Aznap az x. alkalom után már legszívesebben rájuk sem néznék.

A leszerelés sem működik, sokszor nem veszik a lapot.

Vannak olyanok, akik ha meglátnak rögtön azzal indítanak, hogy de jól áll a kezemben a seprű, stb...


Tényleg könnyű prédát látnak a kereskedelemben dolgozó nőkben?

Nem érzik, hogy ez megalázó az illetőre nézve?


2018. okt. 2. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos sok férfinek az eladónők az egyetlen kontaktjai a női nemmel, így egyből mindent belelátnak már abba is, hogy visszaadod nekik a pénzt.
2018. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Milyen szexuális célzásokat kapsz?
2018. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Sok férfi minden nőt prédának tekint, és te sok férfival találkozol.
2018. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Kicsit túlreagálod ezt.
2018. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom, visszaélnek azzal, hogy kirúghatnak, ha elküldöd őket az anyjukba.
2018. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Kívánlak.
2018. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én tudom miről beszélsz. Ha pultosként dolgozol, akkor még rosszabb. Diák koromban a nagybátyám éttermében dolgoztam. Nálam is ez ment egész nap, mintha én valami könnyűvérű nő lennék, csak azért mert ott dolgozom. Néha durva beszólásokat is kaptam. És persze kedvesnek, udvariasnak kell lenned mindenkivel.
2018. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én ezekre kiélezett humorral rácsapok! Vicceld el te is, hidd el jót tesz..
2018. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek a férfiak jellemzően minden nőt prédának tekintenek, illetve nincs más érintkezésük nőkkel.
2018. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a kereskedelemben van így. Vannak helyek, ahol a munkatársak sem jobbak.


Azért, mert rengeteg férfinek csak annyi kapcsolata van nővel az anyján kívül, hogy beszól valami szexuális dolgot egy idegennek.


Az a legrosszabb, aki ettől még menőnek is hiszi magát, csak " a világgal van baj, nem velem, jól megmondtam a kis kényes, pénzéhes p***ának, höhö".


Az ilyenekről legalább tudod, hogy bármilyen menőt játszik, bármekkora autóval jön és bármit vesz valójában egy használható nő sem áll vele szóba. Az ilyen csak simán lúzer.


28/F

2018. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!