Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a tartós kapcsolatok titka?

Figyelt kérdés
Tucatnyi nőnél próbálkoztam már párkapcsolat kialakításával, de csak ideig-óráig tartó barátságok alakultak ki. Egyetlen egy közös jellemző ezekben a nőkben (talán a magas végzettségen kívül), hogy mindnél én kezdeményeztem az ismerkedést. Ellenben megfigyeltem, hogy a több éve kapcsolatban lévő, házas, boldog barátaimnál, rokonaimnál, sőt a szüleimnél is az ismerkedési szakaszban közös pont, hogy a nő lépett oda a férfihez. Ennyi a titok? Meg kell várni amíg egy nő "választ ki", különben nem lesz tartós?

2018. okt. 2. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Pont fordítva van:D Sosem tartós az a kapcsolat ahol egy nő kezdeményezett.
2018. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

#1

Már meg ne haragudj, de azért mert a te esetedben nem tartós még másnál lehet, sőt vannak olyan kapcsolatok/házasságok, ahol bizony a nő kezdeményezett és tartós.

2018. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én kezdeményezö típus vagyok,és kifejezetten irritál,ha egyébként csapják nekem a szelet. Eddig több éves kapcsolataim voltak,szóval nálam bejött,amit írsz. De nem tudom másoknál hogy van ez,lehet teljesen máshogy.
2018. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem ezen múlik. Ha így lenne, akkor nekem a büdös életben nem lett volna tartós kapcsolatom, mivel én soha nem kezdeményezek(nő vagyok).
2018. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
#2 Ugyanez mondható a kérdezőnek is megfordítva, csak azért, mert ő ismer pár ilyet, még messze nem jelenti azt, hogy ez a tartósság titka :D
2018. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően szerintem a kapcsolat hosszúságát és milyenségét nem az fogja meghatározni, hogy ki kezdeményezett a másiknál. Sokkal fontosabb, hogy kit mit és mennyi energiát fektet a kapcsolatba továbbá fontos, hogy szeretet, törődés és tisztelet legyen egymás iránt és még számos más dolog.. Közös pillanatok, közös emlékek.. Felsorolni sem lehet, hogy mennyi dolog tudja meghatározni ezt, de én azt pont nem sorolnám ide, hogy ki kezdeményezett a másiknál x évvel ezelőtt, ha mondjuk már évek óta tart a kapcsolat.
2018. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

A páromnál ugyan én kezdeményeztem, de ezt megelőzte egy jelenet amikor is az utca két oldaláról egyszerre néztünk a másik irányába, mintegy sugallatra.

Szerintem mindegy hogy ki kezdeményez,ha a másik fél tisztában van az érzéseivel.

2018. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha a nő kezdeményez, szerintem esélyesebb a tartós kapcsolat sokkal. Elvégre felfogható úgy is, hogy te kellettél neki annyira, hogy kezdeményezzen, nemcsak "elvisel" maga mellett, mint mikor a férfi kezdeményez.
2018. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
10 éve élünk boldog házasságban, a férjem kezdeményezett.
2018. okt. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi hét éve vagyunk együtt, a férjem kezdett közeledni. Nem meggyőződésből, csak így alakult.
2018. okt. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!