Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is gondolkoztatok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gondolkoztatok már el azon, hogy egyeseknek miért jönnek olyan könnyen a kapcsolatok össze, míg másoknak meg jó, ha egyetlen egy tartós kapcsolat is összejön az életben?

Figyelt kérdés
Én például határozottan tudom milyen külsejű, jellemű lányra vágyom. Mégsem találok olyan lányt, aki aranyos, bájos, alacsony, vékony alakú és egyben jellemre is megértő, kedves, hűséges, humoros, szeximádó, odabújós, kicsit félénk lenne. Ha van is ilyen lány, akkor meg már tuti foglalt. Sajnos épp ez az egyik legnagyobb akadály, amiért nehezen találok párt magam mellé. Mert tudom milyen lányt szeretnék és eszerint keresgélek. De mégsem hazudtolhatom meg milyen lány vonzó a számomra. Hiába kedves egy lány, ha külsőre nem tudok vonzódni hozzá. Az a legrosszabb, hogy mindig rossz lányokba ütközöm, aki külsőre vonzó, aranyos, pici, bájos lánynak tűnik az jellemre sokszor épp ellentéte. Pedig láttam már kedves, rendes alacsony, vékony, szép lányokat is, de ők persze foglaltak voltak. Olyan ördögi kör ez. Mert hiába jönnék össze olyan lánnyal, aki okés jellemre, ha testileg nem érezném a vonzalmat, akkor kb. mindegy lenne, ha egy fiúval járnék. A másik problémám, hogy én inkább csendes, gátlásos, kicsit félénk, önbizalomhiányos fiú vagyok. Tetszem lányoknak, de mivel csak neten ismerkedme, így élőben esélyem sincs. Csak néhányszor próbálkoztam élőben, de mindig elutasítást vagy látszólagos érdektelenséget kaptam, de legtöbbször foglaltak voltak a lányok és tényleg így volt, mert fb-t megadták és láttam a többségnél. Aztán az aranyosnak tűnő, alacsony, vékony lányokból is pechemre élőben nem a jellemre is szerethető jobbakat sikerül kifognom, hanem a rosszabbakat. Sokszor úgy érzem el vagyok átkozva, mintha az élet úgy akarná alakítani, hogy még véletlen sem találjam meg az álatam keresett külsőre és jellemre vonzó lányt. Olyan rossz, hogy én csak egy láynra vágyom egy életre, akivel szeretjük egymást, míg másnak meg mindne héten más nője is lehet. Ők aztán biztos megbecsülik azokat a lányokat, de mégis kelendőbbek ezek a fiúk, mint én.

2012. aug. 26. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
forever alone?! ha magadon nem segítessz nem lesz jobb a helyzeted, hiába rinyálsz az interneten... erre nem lehet mit mondani:)
2012. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ELőször is tiszteletem Uram! :) Másodszor ugyanebben a cipőben járok mint Te, annyi különbséggel, hogy én 190 cm magas vagyok, kb 5-7 kiló súlytöbbletem van, tehát olyan 93 kg körül vagyok. De nem is ez a lényeg. Szerintem Te is elgondolkodtál már a körülményeiden. Én kisvárosban élek, eleve kevés ismerősöm van, úgy értem potenciális jelöltek társaságokban, mert visszahúzódó srác voltam már kamaszkoromban is. Szóval igenis számítanak a körülmények. Tudom, hogy nehéz ezzel a gondolattal kelni, feküdni, hogy nem találod meg, de minél erősebben gondolsz erre, annál jobban elmélyíted az agyadban ezeket az idegi kapcsolatokat és már már szokásoddá válhat, hogy pesszimistán ébredj és így éld az életed. Próbálj meg keresni valamit, amiben jó leszel és csináld. Eleve több önbizalmat fogsz nyerni. S ha több lesz az önbizalmad, eleve többet mersz majd ismerkedni élőben. A nettel az a baj (én is megjártam már), hogy teljesen más képet ad, mint a valóság, ezt mindenki tudja nyilván. Minél jobban belemerülsz a netbe, annál antiszociálisabb leszel és még csak azok a gesztusok, mondatok, sem fognak eszedbe jutni élőben történő ismerkedéskor, amik alapok Nálad. Szóval hagyj fel a netes ismerkedéssel, járj el szórakozni, sportolni, színjátszó körbe vagy valamilyen klubba (pl tánc) és kezdj el élni. Zenélj vagy bármi mást csinálj, csak csináld! :) Nem vagy elátkozva, csak még nincs itt az idő, de amíg várakozol, lehet színesen, pozitívan is eltölteni a felesleges időt! Hajrá! :)


24 F

2012. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a média és a szülök hibája , hogy ilyen a társadalom ...
2012. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ismét pusztít Debrecen!
2012. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Mert a lanyok gonoszak és maguknál jobb státuszú, jobban kinéző diszpintyet vakarnak ossze, ha törik ha szakad.
2012. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valakinek lesz-e kapcsolata, férfiak és nők esetében is leírható két nagyon egyszerű tényező segítségével:

- mekkora részben tetszik az illető az ellenkező nem tagjainak?

- az ellenkező nem tagjainak mekkora része tetszik az illetőnek?


Minél nagyobb ennek a két halmaznak a metszete, annál nagyobb valószínűséggel lesz emberünknek kapcsolata.


Ha tehát kevés csajnak tetszel, és ráadásul a te elvárásaid is magasak (egész konkrét típusú csaj jó csak neked, olyan, amilyen több százból talán egy ha akad), akkor kevés az esélyed egy kapcsolatra.


Ha valaki sok mindenkinek tetszik, és ő sem olyan válogatós, mint például te - na, az ilyenek azok, akik egy-két nap (vagy óra, perc:)) alatt is simán bepasiznak/becsajoznak.

2012. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Dokié a pont!
2012. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, gondolkoztam. A legszebb, hogy jutottam is valamire. Vegyük például legjobb barátomat, legyen mondjuk Géza. Géza átlag magas, nem kigyúrt, szerintem (amennyire meg tudom ítélni) nem egy férfiszépség. Ehhez képest különösebb nehézség nélkül elegyedik beszélgetésbe bármely nőnemű egyeddel (eddig nekem is megy) és ha úgy alakul könnyedén tudja a megfelelő irányba csavarni a beszélgetés fonalát. (Itt vérzek el én.) Ennek következtében villámgyors csajfelszedési sztorijai voltak (nem sok, egy-kettő). Mindemellett nem nőfaló, ő is komolyban gondolkozik, nemrég megtalálta a párját (legyen Ilona), 2 hónapig csak kerülgették egymást, mivel Ilona elég érdekes jellemmel bírt ilyen téren. Sajnos nemrég kiutazott tíz hónapra, így a románc véget ért, de amíg tartott öröm volt nézni.

Ehhez képest én nagyon jól elbeszélgetek a lányokkal, de tipikusan csak úgy megy, ami csak a friendzonera elég. Ez nyilván abból adódik, hogy én is kissé önbizalomhiányos és gátlásos vagyok (nem tartom magam szép embernek, mert mások se mondták), de már felismertem, tehát valahogy majd orvosolni is tudom a problémát. Ami sürgető is lenne, mert van egy lány aki nagyon tetszik, de eleve (a hozzám hasonlóak számára)félreérthető jelzéseket ad mindenkinek, szóval gondolom az ő ingerküszöbe is magasabb.


Hogy közvetlen is segítsek, próbálj baráti körrel ismerkedni, ne félj új emberekkel találkozni, sosem tudhatod kivel futsz össze! És légy optimista, hiába fáj, ne azon gondolkozz, hogy hol rontottad el, hanem, hogy hogyan csinálhatnád jobban!:)

18F

2012. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én csak tisztában vagyok, hogy mire vágyom. Sok ember ész nélkül össze-jön fűvel-fával csakhogy legyen párja, aztán meg csak szenvednek egymás társaságában. Én tudom milyen lánnyal tudnék boldog lenni és próbálok eszerint keresgélni, ismerkedni. Ha most összejönnék egy számomra nem vonzó lánnyal, aki még hisztis is akaratos. Találkoztam már olyan lánnyal, akinek én voltam a legjobb pasi, tényleg rajongott értem, de jellemre annyira akaratos, parancsolgatós volt, hogy inkább tűnt egy idegesítő diktátornak. Mellette még levegőt sem kaptam volna.
2012. aug. 26. 22:54
 10/17 anonim ***** válasza:

Volt már pár nő a életemben. Megszámlálható véges. De legutóbb úgy döntöttem, hogy csak akkor állok össze valakivel, hogy tényleg úgy érzem, ő az igazi.

Folyamatosan ismerkedtem. Egyik lány valamiért nagyon tetszett. Közben rámstartolt egy másik. Olyan mellei voltak, hogy nem lehet leírni... aztán egy másik lánynak is tetszettem. Ő volt az ideálom.

Mégis maradtam az elsőnél, pedig külsőre csak a haj- és a szemszín passzolt az ideálomhoz.

Ha társkeresőn látjuk meg egymást, akkor semmi sem lett volna köztünk. Én sem feleltem meg az elképzeléseinek.

Ennyit arról, hogy tudod, kit keresel.

2012. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!