Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Ti nem féltek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti nem féltek, hogy egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
ez a szegényebb réteghez szól, nem a milliomosokhoz! nem féltek, hogy egyedül maradtok, vagy valami bűn ronda nő lesz a párotok, esetleg senki? akárhogy nézzük, a mai világban a pénz sokat számít. elég felmenni instára. persze mondják, hogy azok a lányok ku rvák, stb, de mégis annak a puncija ér a legtöbbet, ne is feszegessük a témát :D szóval, aki esetleg nem néz ki menően, nem kigyúrt, nem cukimuki full helyes és nem gazdag audis csávó, azok már letettek arról, hogy bnő legyen? hogy lehet ezzel megbírkózni, hogy lényegében azért élek, hogy nézzem, hogy ezek a gazdagok hogyan szórakoznak? nem torzul ilyenkor az elme? vagy előbb utóbb eljutok arra a pontra, hogy jön a kötél? ti hogy vagytok ezzel?

2018. okt. 2. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Dehogynem félek, főleg látva, hogy milyen suttyó emberekre gerjednek a környezetemben élő nők. Sosem leszek olyan, az biztos. És itt most nem az Audira értem, meg a vásárolt tárgyakra, az mulandó, elveszíthető...
2018. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Alapvetően már nem félek mert tudom, hogy így lesz és már elfogadtam.


A kérdésed további része elég nagy ostobaság.. Nálam teljesen más okok és tényezők játszanak közre amiért ezt gondolom. Majd, ha felnősz és értebb leszel akkor nem fogsz ilyen ostobaságokat összehordani. Meglehet mondjuk, hogy bőven felnőttél már és elmúltál 20 éves is vagy már esetleg a 30 fele közelítesz, nos ez a rosszabb verzió, mert akkor belül megragadtál egy szép tarka nagy pockos városi út szélén csemegéző vadgalamb szintjén.

2018. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. miért is lennék hülye, ahogy te mondod? mert nincs igazam? te vak vagy? érdekes, én így látom. elég nyáron elmenni a balaton környékére! érdekes, egy kiba szott szegény csávót nem látok egy 20éves autóval és szép nővel! felettébb érdekes!
2018. okt. 2. 22:39
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok egy lúzer, szóval nem. Van egy gyönyörű barátnőm, akivel 3 éve kapcsolatban élek. Ő nincs fent instán, facebookot is csak a messenger miatt használ, én meg egy 15 éves G astrával járok.
2018. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
vannak kivételek nyilván. de a többség nem ilyen. vagyis én nem így látom!
2018. okt. 2. 22:50
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Isten őriz,hogy mégegyszer legyen barátnőm, a hobbiknak élhetek, képezhetem magam szakmailag, azt csinálok amit akarok , arra költök amire akarok, 3 éves kapcsolatból dobtak és szerintem örökre kiégtem. 22f
2018. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Na, feltette a kérdést valami kétszínű csóró. :D Ehh, foghatod a kötelet, ha már felemlegetted, bro... :D
2018. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
A hisztisek ne PM-et írjanak, hanem a saját életüket tegyék rendbe. Elhiszem, hogy fáj, ha nincs pénz, de nekem sem abból van, hogy nyüszítős kérdéseket teszek fel GyIK-on. :D Vagy a jó kedvem fáj? :D Annyira imádom ezt. :D
2018. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartod rettentően képmutatónak és ostobának magadat, amiért szidod ezeket az instalányokat, hogy csak a leghelyesebb, kigyúrt, menő, stb. férfiakkal jönnek össze, de te is azt írod, hogy számodra ezek a lányok a legértékesebbek? Nekik meg kellene elégedniük a rondákkal, ha te sem teszed, pedig te szerényebb adottságokkal is vagy megáldva a leírásod szerint, hiszen ezért nem veled vannak ezek a gonosz lányok?
2018. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Miért félnék? Az egyedüllét pont, hogy sokkal kiszámíthatóbb és biztonságosabb, mint a párkapcsolat. És feleannyi kockázattal se jár. Idővel a legtöbb ember megtanulja, hogy csak saját magában bízhat meg teljesen - ha másképp nem, a saját kárán.

Egy rossz kapcsolatnál mellesleg még az egyedüllét is sokkal jobb.

Aki emiatt puskára, kötélre meg zsilettpengére kezd el gondolni, az társfüggő ideggyenge kismókus.

2018. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!