Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti tartósan egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti tartósan egyedülállóak! Ti nem féltek attól, hogy egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert családot is olyan 30-35 körül akarok majd.


Édesapám 32 évesen vett el egy 24 éves nőt. És bő harminc éve jól megvannak, három gyerekkel maguk mögött.


29/f

2017. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Én nem félek tőle. Én TUDOM, hogy így lesz. Pár dolgot leegyszerűsít, sok dolgot megkeserít, de hozzá lehet szokni.


Pár tipp:


Ne tervezz 50 évnél tovább élni

40 felett takarékoskodj egy utolsó nagy bulira a halálod előtt + vegyél fel közvetlenül előtte bazi nagy személyi kölcsönt /visszafizetni úgyse fogod/ (dobd sutba a mértéktartást arra a kis időre, próbálj ki mindent amitől addig féltél, mert "káros az egészségre", vagy "nem erkölcsös")


Áh... Sajnos nem így van ez, beszélek baromságot. Egy örökkévalóság lesz az élet úgy, hogy mindenki utál. Várom a percet mikor megőrülök. Mosollyal az arcomon fogok meghalni.

2017. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem mivel nem vagyok kapcs függő. Ezért ez nem is érdekel. Mitől féljek ? Jaj nincs v ki aki folyton beleszól az éltembe de rossz.


Nem kell megmagyaráznom h mikor, mit, miért teszek.

De rossz. Ez rettegni való dolog.


Miért kéne olyannal foglalkozzak ami amúgy sem érdekel ? Inkább élvezd a szabadságod. Én jókat alszom pl :D

2017. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2

Hát ez igen ezek aztán a tervek :D

2017. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
félni nem félek. Már elfogadtam a dolgot. túl sok minden tettem azért, hogy legyen bnőm.. ezek egyik kiszemeltemnek se voltak elegek. Ezek után mit is erőlködjek?! Élem az életet aztán kész.. ami lesz benne az lesz, ami meg kimarad, az kimarad. Ez van.
2017. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Az a poén, hogy mikor még fiatalabb voltam folyton ettől féltem de most, hogy idősebb lettem már nem izgat. Hozzászoktam ehhez az élethez. 26/F
2017. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már nem, megszoktam, igaz jó lenne szerető, de ha életképtelen vagyok, akkor elfogadom. Am ebben is van jó, olyan családban nőttem fel, ahol sokszor inkább meghaltam volna, sok rossz dolog, családi perpatvar, személyeskedések, hőzöngések-ezek sok családi élet velejárója-sajnos.

Csak az fél az egyedülléttől, aki mindig kapcsolatban élt, megszokta, hogy van vki vele. Akinek nem fontos ez, azt nem izgassa a magány, aki pedig szeretne vkit, vagy beletörődik, vagy bekattan, depressziós lesz, öngyilkos.

2017. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már rég beletörődtem. Zavarni zavar, de nem félek tőle.

28F

2017. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mert egyedül is boldog vagyok.
2017. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Félni nem de nagyon rossz. 10 éve vagyok egyedül, de nem szeretnék ebbe beletörődni. Szomorú így. :(( /42/L/
2017. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!