Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, nektek jelent bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek jelent bármit is A Messengeren lévő napom funkció? Aki bejön, annak állandóan nézitek?

Figyelt kérdés

Aki nem is tudja, hogy mi ez, az ne írjon, ő nyilván más kategória. A kérdés inkább arra vonatkozik,hogyha valaki mindig megnézi a napom, az mit jelenthet.

Általános dilemma, több esetben is felmerült barátnőimmel.


2018. okt. 4. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én szinte mindenki napi storyját megnézem, mert végiglapozok az összesen, de ez nem jelent semmit. Persze biztos van, akinek tetszem és örül, mint majom a farkának, hogy mindig megnézem az övét is, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy akarok tőle bármit is :D
2018. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, nem szoktam megnézni senkiét, aki bejön, azét meg már csak azért se, nem így udvarolok.
2018. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, bocsi, túl elfoglalt vagyok azzal, hogy van életem
2018. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik egy nő, akkor őt magát nézem meg, hús-vér mivoltában, nem a messengerét meg a napom funkcióját. :D
2018. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 acelsziv ***** válasza:
Soha nem nézek meg ilyeneket.
2018. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
#3, de azért egy kis gyk belefér... 😜😄😄😄
2018. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Ha van időm végignézni, megnézem mindenkiét, úgyis adogatja automatikusan egymás után.
2018. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Mindenkiét végigpörgetem.
2018. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor ez egy újabb tévhit.
2018. okt. 4. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a cselekvés okozta tévhit?
2018. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!