Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Majdnem kétméteresen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem kétméteresen miért nem nagyon jövök be a 180 cm feletti, magas nőknek?

Figyelt kérdés

197 cm vagyok és véletlenül az egyik zsánerem a nőkön is az, ha magasak, sokat dob egy nő vonzóságán a szememben a magasság, de egy nőt sem utasítottam el soha azért mert alacsony. Viszont életemben csak két igazán magas nővel voltam, egy 182 centissel aki a barátnőm volt sokáig és egy 190 centissel, aki profi kézilabdás volt.


Napi szinten látok magas nőket, akik felkeltik a figyelmem, de ezt gyakorlatilag sosem viszonozzák (szemkontaktus, stb) ők. Ehhez hozzá tartozik, hogyha nem is vagyok Adonisz/Brad Pitt/Casanova/stb, de helyes arcúnak mondott vagyok, szőke hosszúkás hajú és sportosabb, szálkás, vállas alkatú.


Konkrétan azt vettem észre, hogy az átlagos magasságú (160-175 cm) nők jobban érdeklődnek, mint a magas nők és ott sokkal nagyobbak is a sikereim nagyságrendekkel. Társkeresőn a magas nők nem nagyon írnak vissza, randikon ha lesz egyáltalán akkor nem vonzódnak hozzám (a két kivételt leszámítva valaha, a sok-sok tucatból).

Mindez eléggé zavar és értetlenül állok előtte. Félreértés ne essék, nagyon nem csak a magasságommal, kinézetemmel akarok hódítani.



2018. okt. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Sheggfej a többség. Nagyon kevés van köztük aki normális, kb minden tizedik, ugyan ezt tapasztaltam én is.

És szintén ugyan azt tapasztal, hogy az általad említett 160-175 centisek a legnormálisabbak, 170 felett iszonyat gyökerekké válnak.

2018. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahh pedig én 180 vagyok, de gyanús, hogy idősebb :/

30n

2018. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy nem a magasságod teszi, egyszerűen azoknak a nőknek nem jöttél be. Volt is magas barátnőd, ahogy írtad, de gondolom velük se csak azért voltál, mert magasak. Az alacsony nőknek viszont gyakran bejönnek a sokkal magasabb pasik (nem mindegyiknek, persze itt sem), valahogy ez csak van. Lehet, hogy ezért figyelnek rád fel jobban.
2018. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
64%

182 cm-es lány vagyok és sajnos hozzászoktam ahhoz, hogy bámulnak az utcán, amit iszonyúan rühellek (nem tudom, ki az az elvetemült, aki ezt élvezi), tehát ha érzem, hogy néz valaki, már azért se nézek vissza rá... sőt, az is elő szokott fordulni, hogy csak megyek előre a saját kis dolgaimmal, gondolataimmal foglalkozva, és elsétálok ismerősök, barátok mellett anélkül, hogy észrevenném őket - nem azért, mert kerülni akarom őket, hanem csak egyszerűen másra koncentrálok

lehet mások se szeretnek idegenek szemébe nézni, vagy csak nem azzal vannak elfoglalva, hogy felszedje őket valaki az utcán... egy embertömegben elég nehéz felkelteni valaki figyelmét, ha pedig alig jár ember az utcán, és tegyük fel csak te és egy lány mentek egymással szemben, akkor kínos is lehet a szemkontaktus

plusz tapasztalataim alapján a szép, helyes, sudár magas fiúknak már mind van barátnőjük, ezért még csak nem is próbálkozok "szemezéssel" se - de ezt vegyük a saját önbizalomhiányomnak


szerintem semmi baj sincs veled, volt már többször kapcsolatod, tehát nem lehetetlen számodra a randizás/kapcsolatépítés, egyszerűen csak nem "klikkeltél" a randi-alanyokkal, ami egy normál magasságú embernél is gyakran megeshet

2018. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

4-es:

Te egy női terminátor vagy, kemény fémből faragtak? :D

2018. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!