Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akiknek tartós párkapcsolatban élnek és szeretik, tisztelik egymást, de mégis a szexuális kapcsolat megélése nem igazán jó a párjukkal?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok szeretem a párom szeretem a párom és jól elvagyunk. Nem volt másfél év alatt igazán nagy veszekedésünk, csak vitánk. Nagyon gyengéd és figyelmes, de még sincs vele kedvem az intimitáshoz.

2017. febr. 6. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha leirnam ide az oszinte velemenyem errol hogy ez miert alakul igy, illetve a hazassagokban is miert alakul igy, mindenki lepontozna mert az ugazsagot senki nem akarja hallani.... ugyhogy csak kussolok. :)
2017. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék a véleményedre ezzel kapcsolatban #1-es.

Ha van kedved meg időd leírhatnád nekem üzeneten.

2017. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdtél gyógyszert szedni? Nálam attól volt nagyon durván libidó csökkenés. Amikor abbahagytam, utána pár hét múlva megszűnt (és ennek 15 éve, azóta sincs evvel gondom, kb bárhol, bármikor van kedvem hozzá :D)
2017. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évig voltam egy ilyen kapcsolatban. A mai napig nagyon jó barátok vagyunk és tiszteljük egymást, a válás ellenére. De nem volt jó a szexuális életünk, mégpedig soha. Nekem nem volt orgazmusom és egy idő után ez gondolom őt is zavarta, meg engem is hogy az egyetlen gyönyör amiben részem van az az, amit adok. Jó volt, kellemes volt, de nem adott semmit. Pontosan a kölcsönös szeretet és tisztelet miatt maradtam vele annyi ideig, de utólag nézve talán kár volt. Hamarabb kellett volna szakítani és több esélyem lett volna találni valakit akivel mindez működik. (lett utána egy másfél éves kapcsolatom ahol nagyon jó volt a szex, ott viszont a másik fele nem működött a dolognak. Most egyedül vagyok)
2017. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő él ilyen párkapcsolatban mondjuk 30-év felett.De neked ezt még korainak érzem.Ez így nagyon sótlan.'
2017. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem kivanod, akkor szerintem lépj míg megteheted.

Fiatal vagy ahhoz hogy egy ilyen kapcsolatban ragadj.

Oké minden szép és jó, de a szex igenis fontos egy kapcsolatban és te mar érzed hogy ez igy nem jó.

2017. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
En is igy voltam. Aztan rajottem nem olyan fontos a szex. Most egy jol szexelovel vagyok de a lelki resze egy nagy nulla. Inkabb tartsd meg a baratodat.
2017. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon ismerős a helyzet. Nekem is volt, akivel baromi jó volt a szex, de a lelki rész Kevésbé. Most fordítva van. Szerintem Sosem lesz olyan, akivel minden téren passzolunk. Számomra a tisztelet, szeretet fontosabb a testi örömöknél.
2017. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
első okossága engem is érdekelne. írd le nyugodtan, kit érdekel, ha lepontoznak.
2017. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy fogamzásgátló okozza. Elég durva 1,5 év óta nincs kedved a szexhez. Egyébként a párod előtt sokszor érezted a nemi vágyat? Legjobb lenne felkeresni egy nőgyógyászt vagy szexológust.
2017. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!