Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viszonyul hozzám most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyul hozzám most másképpen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal akivel szinte mindennap beszélgettem,mindig küzdöttem érte. De amiért mindig elutasított így feladtam és azt veszem észre hogy mindig elfoglalt kevesebbet beszélget velem. Kérte hogy keveset írjak neki. De azt mondogatja hogy most nem legjobb barátja vagyok csak sima barát és hogy fontos vagyok neki ugyanúgy. Engem hibáztatott amiért másképp viszonyulok hozzá. 1 évig küzdöttem érte. De a folyamatos elutasítások miatt nem volt értelme tovább folytatni. Most pedig szinte leszar de tagadja. Ugyanolyan kedves csak mostanában nem nézi meg az üzeneteimet ha megnézi azt mondja el se olvassa. Stb. Mit ronthattam el? 19/F
2018. okt. 7. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy mindent.
2018. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit értesz a küzdöttél alatt? Kapcsolatban is voltatok, vagy csak randi volt, esetleg még az sem, csak folyamatosan próbálkoztál nála?

Lehet, hogy semmit nem rontottál el, csak szimpla barátot lát benned, és kapcsolatot nem szeretne veled kezdeményezni.

Tekintsd csak barátnak, és ne csüngj rajta állandóan. Érdeklődj néha időközönként nála, de mást ne erőltess, mert sok értelme nincs.

2018. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!