Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehetséges hogy régebben...

Hogy lehetséges hogy régebben tapasztaltam természetfeletti jelenségeket most pedig már nem?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromtól kezdve egészen fiatal felnőtt koromig akármelyik házba költöztem be tapasztaltam reális dolgokkal gyakorlatilag nem megmagyarázható dolgokat ritkán tehát hónapok teltek el közötte kivéve kislány koromban 6 éves korom előtt és kamaszkorban 15-18-ig. Kislányként volt két képzeletbeli barátom és folytonos rossz álmok anyukám mesélte de van ami rémlik. Kamaszként meg már anyám jobban be volt ijedve mint én olyan szellemjárás volt itthon. Folyton kopogott a lépcső mint amin járkálnak de senki nem járt alva közülünk hacsaknem anya volt.Még én sem tudom elhinni igazából hogy akkor nem valamelyikünk tényleg alva járt. Na meg érdekes falfirkák plusz jelek grafitceruzával furcsa helyeken persze elég kicsi volt. Kutattam a reális magyarázatok után és ki is zártam őket mindig hiszen tisztában vagyok vele hogy okozhatnak ilyesmiket:hőtágulás(recsegés),rágcsálók(koppanások és leesnek a dolgok a helyükről ),huzat(becsapódik valami),stressz,kialvatlanság,skizofrénia,(rossz álmok,kb kétszer láttam itthon árnyat ezek közül egyik felkeltett amikor tanulnom kellett hajnalban szó szerint)rosszul bekötött vezetékek,szemkáprázás skizofrén sem voltam. Most 23 éves vagyok és ezek a dolgok gyakorlatilag megszűntek mondjuk álmodni még mindig nagyon érdekeseket álmodok de azt a stresszre rá lehet kenni. Annyira nem bánom csak furcsállom hogy most már semmit sem tapasztalok ilyesmiket.Azt hogy akárhova költöztem úgy értettem hogy hat éves koromban elköltöztünk vidékre és ott is voltak. Most egyetemista vagyok már a harmadik albérletben. A harmadik albérletben egy két furcsa eset kivételével kijelenthetjük hogy nem volt semmi de az előző kettőben lettek miután odamentem persze na és lakótársak is tapasztalták. Ráadásul mindig kiköltözés előtt. Na persze más okok miatt költöztem. Lakótársi gondok miatt a másodikból az elsőt meg el akarták adni. Az elsőben voltak nagyon furcsa dolgok ha valakit érdekel leírhatom másodikban kevésbé. Most sem az albérletben sem itthon már semmi nincs. Pároméknál volt utoljára azt sem csak én érzékeltem de most ott sem tapasztaltam már ilyeneket.

2017. ápr. 19. 12:43
 1/3 thoomas26 ***** válasza:

Az életkor előrehaladtával csökkenhet ez a képesség. Ma már, fiatal felnőttként másra figyelsz jobban, más dolgok (is) érdekelnek, párválasztás, szórakozás, egyebek, és a természetfeletti jelenségekre most kevésbé vagy érzékeny. Szóval én azt gondolom, a mindenkori tudatunk szintjétől is függ, hogy mennyire vagyunk képesek a fizikai világon túli észlelésre, de a gyermekkor elmúltával is csökkenhet maga a képesség.

Azt viszont nem gondolnám, hogy ez nálad már örökre így marad. El fog jönni az ideje, amikor újra érzékenyebb leszel rá.

2017. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na és ezt miből gondolod ?
2017. ápr. 19. 15:44
 3/3 thoomas26 ***** válasza:
Én azt gondolom, nem véletlen történnek valakivel ilyen dolgok. Nem véletlen vagy (pontosabban voltál) érzékenyebb rá. Ez a képességed szerintem nem elveszett, csak most éppen szünetel. Nem mondom persze teljességgel biztosan, csak valahogy így érzem.
2017. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!