Kezdőoldal » Utazás » Európa » Corfu szigetén hol tudnék...

Corfu szigetén hol tudnék bérelni hajót helyileg Sidariban leszünk keresgettem de nem igazán láttam infót . Valaki tapasztalat? Nem kocsival megyunk. Es bérelni sem tudok a jogsi miatt igy max taxival elmennek ha lehetseges

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Hajót, anyahajót és tengeralattjárót nem igazán adnak bérbe, azért nem találtad. De csónakot, teknőt igen.

Boat. Az kell neked a keresésnél.

2017. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és mi magyarok Korfuként mondjuk.
2017. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a titanicra gondoltam.. de koszi
2017. júl. 31. 14:13
 4/6 anonim válasza:
szia :) mi is most augusztusban megyünk Korfura. Én is utána nézegettem a csónak bérlésnek és egy két oldalon azt találtam, hogy ilyen 100 euró körül lehet bérelni. Amit én találtam ott az illető azt írta, hogy semilyen jogsi nem kell hozzá, a helyszínen megmutagatják hogyan működik adnak egy térképet és már lehet is menni vele. Valamint olyan élménybeszemálót is találtam ahol azt írták, hogy nem kellett nekik vezetni a csónakot hanem elment velük egy férfi és ő mutogatta meg nekik a szép öblöket. Hát nem tudom, hogy tudtam-e segíteni én is ennyit találtam csak :/ Azért az elöttem szólónál még is csak hasznosabb válasz talán ;)
2017. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sidariban a tengerparton lehet bérelni. Kimész a strandra és elindulsz a Canal D'Amour irányába nyugatnak és ott vannak kikötve, a csatornán túl.
2017. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia :) mi most jöttünk haza korfuról :) én azt javaslom mindenképp nézzetek szét a szigeten nagyon gyönyörű. Busszal is lehet közlekedni de azzal természetesen lasabb. Ha Sidariban lesztek én mindenképp ajálom Porto Timonit talán a legszebb hely a szigeten, kemény feladat volt megmászni a hegyet de nagyon megérte. Sidarin is voltuk mi de nekem sajnos nagyon nem tetszett a többi parthoz képest, köszös volt nem volt tiszta a víz valószínű a homoksziklák miatt, nagyin zsúfolt partok voltak úgy ,hogy megálltunk körbe néztünk és mentünk tovább nem is fürödtünk, egyébként a víz is koszos volt sajnos... de mindenkinek más lehet nektek jobban tetszik majd :) Mi robogóval jártuk körbe a szigetet az is nagyn jó volt, dehogy a kérdésre is válaszoljak szinte mindenhol lehet csónakot bérelni és ha bozonytalanok vagytok akkor olyat is találtok ahol nem nektek kell vezetni a csónakot hanem az ott dolgozók körve viszenk illetve vannak vizi taxik is :)
2017. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!