Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire szembetűnő az Ausztri...

Mennyire szembetűnő az Ausztria és Magyarország közötti fejlettségi, politikai és életszínvonalbeli különbség, amikor átlépjük az osztrák- magyar határt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Kb mintha Szomáliából átlépnél Norvégiába.
2018. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé szembetűnő
2018. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Szembetűnő.

Jobb minőségűek az utak, vagy ha vonattal mész, nincs tele a pálya lassújelekkel.


De, az épületek, falvak is karban vannak tartva, nincsenek úgy elhanyagolva, mint Magyarországon.

2018. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Én elég sokszor átléptem már, nekem ott semmi nem tűnik fel. Csak hogy más nyelvűek a feliratok.


Bécsben persze több a miránss, ha ez a "fejlettség" mércéje.

2018. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Érezhető. Ha csak mész az utakon akkor nem egy nagy szám, de amint beérsz egy nagyobb osztrák városba, akkor a "legrosszabb" hely is olyan, mint Szeged vagy Sopron.
2018. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Semennyire. Nincs szembetűnő különbség, van amiben Magyarország fejlettebb van amiben Ausztria, mindent összevetve kb megegyező.
2018. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Semennyire. Mondjuk én milliószor átléptem már, nem éri el az ingerküszöböm.
2018. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Én vonattal utaztam, de nekem leginkább a külvárosi részek tűntek sokkal jobban gondozottnak főleg nagyobb városoknál.. Az ilyen külvárosi részeken nincsenek elhagyatott gyárépületek, olyan vágányok, amit utóljára 60 éve használtak, nem nagyon látsz ott olyat, ami arról árulkodik, hogy mi volt ott x10 éve. Ha valami ott nem sikerült, nem látod a nyomát egy használatlan épület, vagy rozsdásodó sínek, csövek formájában, stb. Semmiképp se úgy képzeld, mintha átlépnél a Kánaánba, de ilyen pillanatképekkel leírható, hogy miben más.
2018. aug. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
#4: Nem, a fejlettseg mertekeþ inkabb az(is) mutathatja, hogy Bécs, evről evre ott van az "elbolyban", a vilag legélhetőbb varosai között.
2018. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!