Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli ferfi aki teged akar, tenyleg ez kell, igaz ez?

Figyelt kérdés

Neztem egy dating coach videóját a neten es azt mondta , hogy azok a pasik akik letettek valamit az asztalra es van mit nyújtsanak , általában foglaltak es sok nö van körulöttuk, ezeknek a ferfiaknak több mindent elneznek a nök , mert remenykednek hogy ök lesznek a befutók

Es a pasi tenyleg élénk életet él , sok nö veszi körul es böseg zavaraban szenved

Persze sok nö almodik róluk

Akkor ott van a masik ferfitipus a coach szerint , ne utaljatok ezért , akinek nincsenek opciói , ezért bárhogy jó vagy neki , egyböl házasságot akar , ” te vagy az eletem ” stb , ontja a szlogeneket , mivel hogy eleg üres élete van .

Szakmalilag nincs beteljesedve es semmilyen szinten , ezért a szerelembe szeretne kapaszkodni , egy nöbe , aki ertelmet ad az eletenek

Ezek a ferfiak kene kelljenek ?

Nem jobb akkor egy sikeres ferfi , aki , ha nem is monogam , de ezerszer többet tud úgyis nyújtani , mint kapcsolatok epitese , anyagiak stb

Sokan lenézik a taktikazast is egy kapcsolatban , jönnek a szövegek , hogy ” bezzeg az en ferjem 2 het utan felesegul vett ”, de nem tudjuk , hogy a te ferjed kinek kellett volna , lehet eletenek egy nehez szakaszaban talaltal ra , amikor esetleg anyagilag padlón volt , vagy erzelmileg , ezert könnyen ment bele a hazassagba . Ezt is a coach mondta .

Szerintem igaza van .

Unom ezt a ” találj egy ferfit , aki teged akar” , egy egyedulállót , vagy pszichiatriara beutalt katatóniásat . Nem tudom . Ti hogy látjátok?



2018. szept. 22. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolkozol végletekben, kérdező?
2018. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
Hát figyelj, nekem van mit a tejbe aprítani, több helyen dolgozom, sok pénzt keresek, jól élek, mégsincs párom, mondjuk nem is nagyon lenne időm rá. Pár nőnek tudom, hogy bejövök a környezetemben, az egy dolog, de én azok közül egyikkel sem tudnék elképzelni komoly kapcsolatot, meg jelenleg nem is nagyon vágyom ilyesmire. Egyébként ha lenne komoly párom, én a végtelenségig hűséges lennék hozzá. Viszont amíg nincs addig azzal fekszem le, akivel akarok.
2018. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Tehát most azt akarod bemesélni, hogy az a pasi a jó, akinél csak a sokadik lyuk lehetsz a sorban, és úgy cserélgeti a szextárgyakat, mint a zoknit?

Figyelj, ha csak ilyen eldobhatós ge(iputtony vagy, akkor tényleg nem sokat ért el az a férfi, akit utánad esz a fene...

2018. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2 es , nem értem , miert erezted , hogy a kerdes neked szól

Amit leirtál semmi logikai összefuggesben nincs a kerdessel

2018. szept. 22. 14:26
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

És az miért van, hogy jönnek önjelölt "coach"-ok, megmondóemberek, összehordanak baromságokat, kategorizálnak mindenkit és akkor ők most nagyon bölcsek és megmondták a frankót? Hagyjad már... ez annyira szánalmas.


Ha neked az kell, hogy szarba se vegyenek, de cserébe legyen pénze és legyen sikeres karriere, akkor csináld. De egyrészt nem csak végletek vannak, másrészt akkora baromság az egész, hogy hihetetlen.

2018. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Ez a valaki csak a férfi-nő dinamika egyik fő szabályát írta le, mely szerint a nők a legjobb férfiak körül tömörülnek, még akkor is, ha esély sincs egy normális, monogám kapcsolatra ez által. Cserébe ignorálják az 'egyéb' férfiakat, akiknek emiatt pokoli nehéz társat/feleséget találni és szó szerint kapaszkodnak abba a nőbe, aki kivételesen hajlandó volt foglalkozni velük, leginkább a hírhedt biológiai óra miatt.
2018. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Naná, #6-os, és természetesen kivétel nélkül az összes nő számára teljesen azonos tulajdonságcsoport jellemzi a "legjobb" férfit, ugye?
2018. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha figyeltél volna 5 ös, megirtam hogy a coach velemenyet irom le , nem a sajatomat es ennek kapcsán kérek véleményt , úgyhogy nem kell rámugorj , hogy ” ha ez kell neked ” stb
2018. szept. 22. 14:54
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Oké, kérdező, és ennek a coach-nak a véleménye számodra mennyiben mérvadó?
2018. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Csak egy kerdes volt , filózni akartam ezen a témán

Mennyi az agressziv ember

2018. szept. 22. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!