Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder kiket dob fel? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder kiket dob fel? Azt tudom, hogy közelség alapján, de online is az illető?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel Tinderről pár hónapja. Azt mondta, már nem is használja, én ennyiben is hagytam. Aztán egy barátnőm szólt, hogy tegnap pont ez a pasi jött fel neki. Sajnos nem találtam leírást, hogy online tagokat dob -e csak föl, vagy régebbieket is. Köszi, ha tudtok segíteni!

2018. okt. 11. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem láttam a Tinder API forráskódját, de ha megszerzed nekem, elmondom
2018. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyanokat is akik valamikor regisztraltak, de mar a telefonjukon sincs az app.
2018. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki az elmúlt x napban (30? 60?) aktív volt azokat dobja fel tudtommal.
2018. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomo kamu regisztracio is van ott. Biztos,h uzleti fogasbol feldobaljak a mar nem aktiv felhasznalokat is.
2018. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!