Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy társkeresésben a nőknek "igazság monopóliumok" van?

Figyelt kérdés
A kérdéseket és a válaszokat olvasva döntőhányadban a nőknek adnak igazat a válaszolók.

2018. okt. 12. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Na vajon miért. Ha az itt rinyáló, férfiaknak még jóindulattal sem nevezhető nagyra nőtt fiúcskák értelmes dolgokat írnának frusztrált, általánosító fröcsögés helyett, akkor nem lennének lepontozva ők sem.
2018. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Erre az oldalra igaz a női többlet.
2018. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
*monopóliumuk
2018. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

"A kérdéseket és a válaszokat olvasva döntőhányadban a nőknek adnak igazat a válaszolók."


Látod? És emiatt is csak az egójuk nő még jobban és nem fognak visszaírni társkeresőn :D

2018. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Anonim oldalon honnan tudod, hogy melyik nemnek adnak inkább igazat? Az eddigi válaszolók közül én személy szerint nem tudom megmondani, ki nő és ki férfi, illetve én is ugyanakkora eséllyel vagyok nő mint férfi.
2018. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt az is lehet hogy a fenti 82%-os válaszló és a mostani választ is ugyanaz a személy írta?!
2018. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van női is férfi százalékos párom is itt, ahogy a válaszokból sejteni lehet.
2018. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az igazság nem monopólium. Az igazság csak igazság.
2018. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

ha beledöglesz, akkor sem ismered el, hogy azért nem adnak neked igazat az emberek, mert az adott témában egyszerűen nincs igazad.

Na, az ilyenek miatt nem sikerül egy kósza dugást sem összehoznod. Az ilyen megnyilvánulások rövid távon is rendkivül taszitóak.

2018. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Ezért járnak fel, Kérdező, az akolmelegért. Itt nyugodtan kihisztizhetik magukból a szánalmas kispolgári dühüket a férfiakra, mert ugye mindenről ők tehetnek, a női nem maga a megtestesült tökély. Külön cuki, mikor 4-5 zoknibábot is csinálnak és azzal pontozgatnak, hogy legalább az illúziója meglegyen, ők milyen sokan vannak :D

A cink az, hogyha igazuk lenne, 1 is elég lenne belőlük. Ez bizony igen durva fail.

2018. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!