Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fórumon nagyon okosokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fórumon nagyon okosokat válaszoló kritikus nők könnyen be tudnának csajozni, ha csúnya férfiak lennének?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem voltam se kövér, se csúnya, csak nulla szociális életem volt, nem is keltem el a 4 év alatt(gimi), utána meg azonnal.
2018. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Nekem meg csunya pasijaim voltak, egyet kiveve, kettonek aspergerje is volt.

A csunya ferfi konnyebben becsajozik, ha a jo a dumaja, mint a csunya no. A csunya non nem segit semmi, de a ferfinak nem kell szepnek lennie, eleg ha a szemelyisege ott van.

Es nem kell odarakni, hogy ha a penztarcaja meg teli, mert pl a volt ferjem biztonsagi or volt es egy garazsbol atalakitott alberletben laktunk es nem is volt szep, megis szerettem ot.

2018. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

ha ronda vagy, de colos akkor lehet esélyed.

Ha ronda és gizda vagy nincs esélyed.

2018. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
A fenét tudnának. Egy gramm empátiájuk nincs; van rájuk kereslet, kapósak, úgyhogy könnyen ordibálnak be a pálya széléről baromságokat. Kb. az a szint, mint amikor Matolcsidióta a milliós fizetésével kijelenti nagy karakánul, hogy 47 ezer forint mindenre elég...
2018. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

2018. okt. 12. 19:18

Hogy érted, hogy objektív mércével átlag alatti? :)

2019. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én írtam az egyes választ :D

Dehogy tudnék, hiszen még nőként sem boldogulok.

Remélem boldogabb éved lesz kedves kérdező.

2019. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudnának. Hol tudnának?Társkeresőn kép számít, kilőve. Személyesen meg se hallgatnák ha nem valami hűha, ha meg túl nyomulós ,akkor metoo-s ragadózónak is bélyegzik. Haveri kör?Hát a haverok megtartják maguknak az összes csajszit, nem szólnak az érdekében de sörözhet velük míg azok ivás közben nyalakodnak a csajokkal. Elméleti esély van: sok csajbarát akik ismernek egy kevésbé elszállt lányt akinek jól “eladják” őt mint holmi árut a rutinos piaci kofák. De ott a rizikó hogy közben valaki felébreszti vagy magától ébred rá hogy “hé én jobbnak is kellhetnék” szal vagy gyors házasság és sorba sok gyerek (hogy kevésbé legyen kapós a csaj) vagy tiszavirág életű lámur
2020. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1-es és 16-os!


Hogy alakult, hogy alakult, hogy vagy? :)

2021. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!