Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van sebzett szívű egyén, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van sebzett szívű egyén, aki most magányosan ébren tölti az éjszakát és arra gondol, hogy mennyire egyedül van az Univerzumban?

Figyelt kérdés

Bár leginkább lányok válaszát várom, de most bárki kiöntheti a szívét.

Olyan is írhat, akit épp valaki megcsalt és most az éjszaka sírja ki a szemét, aki vágyna valamiféle vigasztalásra.



2018. okt. 13. 01:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
Van :(
2018. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

2005-ben elhagyott az a lány, akire mindig is vártam, azóta se voltam szerelmes, szóval ...


Voltak bnőim, de egyik iránt se éreztem azt, amit ő iránta. Úgy érzem, jó lenne valaki, de azóta is őt várom vissza, ami már sajnos sose fog megtörténni.

2018. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is hasonló helyzetben vagyok, bár engem még nem hagytak el, vagy 13 éve. Legelső kapcsolatom 2010-be volt, aztán 2011 vége felé, 2013 májusa-2014 okt., 2017. aug-2018. jún.-ig.


A 2013-as kapcsolatommal kapcsolatba vagyok így én is.

De ő se fog már vissza jönni. Bár.. lehet elcsesztem a dolgokat, de nem is tehetek róla, bele esett az utolsó kapcsolatom időszakába, hogy barátnőm volt közbe.

Szóval a történet csak annyi, hogy 3 és fél év után megkeresett facebookon és barátkozni akart volna.

(Nem visszajönni!, vagy fene tudja, lehet később az lett volna (?))

Na mindegy, mondta, hogy szét ment a palijától, aztán vissza ment az exéhez. Ott nyáladzott nekem mint valami hülye pitcsa, hogy mennyire odáig meg vissza van az exéért. Amúgy csalni akart volna oda dolgozni, ahol ő van/vagy is már csak volt.

De 2 reggel alatt letiltottam. Pont az a csaj, akin soha nem lettem túl igazán. Hiába 3. kapcsolat volt, őt szerettem mind közül a legjobban és hozzá ragaszkodtam.


Aztán eltelt egy hónap, pasiját láttam facen, hogy megint szingli. Összejött egy másik pasival a munkahelyéről.


Egyébként a makacs szót kerestem. Szóval lehet vissza akart volna jönni idővel, csak gondolom előbb barátkozni akart, jól benyalni magát, hogy ha úgy alakulna, akkor vissza fogadjam.

És azért mondanám makacsnak, mert ha így lett volna tényleg, már mint ez lett volna a terve, akkor csak idővel tette volna meg, nem azonnal.

2018. okt. 14. 13:23
 14/15 A kérdező kommentje:
Egy előző exéhez ment vissza, nem ahhoz, akit otthagyott.
2018. okt. 14. 13:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok, de lexarom, nem volram soha kapcsolatfüggő. :D Nem kell, hogy senki hátráltasson, aludni meg végképp jobb egyedül, bőven van hely az ágyon és akár horkolhatok is. :) Önálló ember vagyok, aki csak magára számíthat és ily módon képes gondoskodni önmagáról. :) F
2018. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!