Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben jobb ha egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon szerettem volna azt, hogy legyen barátnőm akit szerethetek. Meg később családom. Meg még most is szeretnék, de az a baj, hogy a szép lányok (nem plázacicák) tetszenek, de az ilyen lányok rám sem néznek. Szerintem csak az átlag alatti lányoknál lehet esélyem.:/ De ők nem annyira tetszenek.

Olyan lányt nem tudnék igazán szeretni akinek nem tetszene a kinézete. Jót tudom hogy a beleső fontosabb.


188 cm magas vagyok, és nem vagyok elhízva. Ennyi "előny" van a kinézetemben. Viszont a személysiégem csöndes:/


2018. okt. 14. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tessék meglátni a lányokban a lehetőséget, és kikupálni! Kolléga ad majd neked biztos tippeket, hisz minden haverja ezt csinálja.

2018. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképpen jobb egyedül! Egyrészt mert pontosan ezekből a "ló nincs, jó a szamár is" muszájkapcsolatokból lesznek a rossz házasok, másrészt pedig maga a párkapcsolat is egy nagyon deficites, kártékony dolog. Semmiképpen nem javasolt, hogy töltsd vele az időd, több kárt csinál, mint amennyi hasznot hoz.

Addig örülj, amíg egyedül vagy.

2018. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

#1. Pont az a kikupálós jutott eszembe :D

32/f

2018. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%

Figyelj, a szépség elsősorban relatív dolog, mindenkinek más az ízlése ez így van, a nemek között oda-vissza működik. Szóval a neked tetsző lányok közül is van és lesz is olyan akinek be fogsz jönni. Ami fontos, hogy ne legyél csöndes, mert az egy elég rossz pont minden téren.

Aggodalomra semmi ok, meg fogod találni a megfelelő lányt.

2018. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KriszhAdvice válasza:

Szerintem semmi probléma sincsen azzal ahogy látod a dolgokat, ilyen az élet. Abszolút a te döntésed, hogy mi tesz/tenne téged boldoggá. DE! Ha úgy gondolod, hogy olyan hölgyek "jönnek be neked", akik számodra nem "elérhetőek" a kinézeted, vagy bármi más miatt, akkor miért nem teszel érte meg mindent, hogy ez változzon? Ha ez a célod, akkor miért nem próbálod megvalósítani? Tengernyi lehetőséged van arra, hogy elérd a "célod", ami ugyebár az, hogy esélyed legyen az ilyen hölgyeknél. Jelenleg abban a fázisban vagy, hogy vágyakozol valamire, amit JELENLEG képtelen vagy elérni, és nem "mozogsz" a cél irányába egyáltalán.

Abban a pillanatban ahogy elkezdesz a célod felé lépkedni tapasztalsz majd változásokat az életedben.

Úgy gondolom, így működik az élet. A célod sosem fog hozzád jönni, neked muszáj hozzá menned.

Bónusznak felhívnám a figyelmed arra, hogy a nőket sokkal kevésbé érdekli a külső mint a férfiakat. A nőket sokkal inkább a személyiséged befolyásolja. De persze, az előbbi is fontos. És talán azon könnyebben is tudsz változtatni, mint az utóbbin.

2018. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha szerinted az a legnagyobb előny a nőknél, hogy 188 centi vagy, akkor tényleg nehéz dolgod lesz.
2018. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Álljunk meg egy kicsit ! Azt írod hogy neked a szép lányok tetszenek ! És nem lennél szívesen olyannal akikhez nem vonzódsz! De azok a “szép” lányok a saját fajtájukat keresik a férfiak között ! Ők miért legyenek veled akihez nem vonzódnak ? Ahogy te sem a csunyabbakhoz ?


Alapból igazságtalan a hozzáálásod a parkereséshez.

2018. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!