Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire számíthatok társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok társkeresés terén, nem túl helyes férfi mennyire könnyen talál egy aranyos kedves lányt manapság?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van tapasztalatom a társkeresés terén mert most lett vége egy 12 éves kapcsolatomnak, 31 éves vagyok és még 19 éves koromban jöttem össze az akkori szomszéd lánnyal de mostanra már vége lett a kapcsolatnak valahogy kihült, így most szinte 0 tapasztalattal kezdek neki a társkeresésnek még nem nagyon ismerkedtem mert azzal a lánnyal csak egyszerűen úgy jött a dolog automatikusan
2018. okt. 14. 13:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10. Hát van pocak rendesen de úgy tudom ezt a nők direkt szeretik
2018. okt. 14. 14:48
 12/26 anonim ***** válasza:
16%
Azt mondják a nagyokosok, hogy a nők régen is ilyenek voltak, hát szerintem egyáltalán nem voltak ennyire beképzeltek még 10 évvel ezelőtt sem, mint most! Egy két évtizeddel ezelőtt azért a lúzerebb férfiak is meg tudták találni a párjukat, manapság egy lúzer férfinak csak akkor jut női társaság, ha van pénze prostira!
2018. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%
Úristen, mennyi itt a nyomorult, megkeseredett, szűz lúzer. Ha te magad is értelmes, intelligens és jófej vagy, akkor fogsz találni ilyen lányt. Egyébként meg a máaodik képen lévő nő inkább átlagon felülinek tűnik, ha neked a szebb nő az álagos, akkor érthető, hogy miért nem találsz magadnak nőt.
2018. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11%

Netes társkeresés? 2018-ban? Ember te hol élsz? Ennek már kb. 10 éve vége van. Ami most van már nem társkeresés, hanem aranyásás. Átlagos vagy és a neten próbálkozol? Inkább lottózz, az esélyeid ott sokkal jobbak.


A nők már valójában nem akarnak hagyományos kapcsolatot, ők jól elvannak a maguk világában. Beregisztrálják magukat az összes társkeresőre, hátha bejön nekik a főnyeremény. A férfiak meg már annyira leadták a nívót, hogy pincsikutyaként lihegnek csak hogy összejöjjön egy dugás. Egy bőven átlag alatti nő is, aki mellett simán elmennél az utcán, királynőnek érzi magát a társkeresőkön. Meg is értem a férfiakat, hogy már a második levélben megkérdezik hogy nálad vagy nálam. Minek húzni az időt, a nő is csak utazgatni, szórakozni, vacsorázgatni akar, színházba járni, hétvégi programokat stb. A férfiak meg egyértelműen szexelni. Na most ha jók az adottságaid, akkor a kereslet és a kínálat találkozik.


Felejtsük már el az érzelmeken alapuló társkeresést, ez már régen meghalt, ahogy durván felborult az egyensúly. Én is egy érzelmes, udvarlós típus voltam, érdekelt a nő személyisége, szerettem tervezni. Mára én is ott dugok meg egy nőt ahol tudom, és az van, hogy ez kell a nőknek. Legyél rámenős, határozott, uralkodj felettük. Koncentrálj a szexre, és ezt éreztesd is. Hidd el, ez a nyerő.

2018. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeretjük direkt a malacokat. Érdekes, hogy ha nő lennél, már elküldték volna a hájas valagadat edzeni.
2018. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorlatilag nulla, Kérdező. Már az átlagos pasasokra is úgy néznek a nők, mint a véres húsra. Képzelheted, hogy innen nézve mekkora esélyei vannak egy "nem túl helyes" pasasnak. A #13 meg helyből kapta a mínuszt.
2018. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#16: Látom nagyon betalált.
2018. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyira, mint a többi emeletes baromságod.
2018. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
36%
#18: nem írtam más hozzászólást, bocsi, szerintem másra gondolsz. Nyugodtan pontozgass, baromi szánalmas, de te csak ennyit tudsz. Ettől sajnos nem leszel kevésbé lúzer, sőt. :)
2018. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem, kedves #19, a hozzászólásod többi részére reagáltam.


"Ha te magad is értelmes, intelligens és jófej vagy, akkor fogsz találni ilyen lányt. " - Ez hol van garantálva? És ki garantálja?


"Egyébként meg a máaodik képen lévő nő inkább átlagon felülinek tűnik" - SZVSZ nem egy topmodell cicimacát linkelt, teljesen átlagos, utcán is összefutni ilyesmivel gyakran.


"ha neked a szebb nő az álagos, akkor érthető, hogy miért nem találsz magadnak nőt." - Állításod szerint a nők az értelmes és a jófej férfiakat keresik. Tehát akkor találnia kellene neki, és mégse talál. Szépen beleestél a magad ásta logikai csapdába.


Azt kell mondjam, emberileg itt vastagon te vagy a lúzer. A mínuszt pedig ismét kaptad.

2018. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!