Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire számíthatok társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok társkeresés terén, nem túl helyes férfi mennyire könnyen talál egy aranyos kedves lányt manapság?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van tapasztalatom a társkeresés terén mert most lett vége egy 12 éves kapcsolatomnak, 31 éves vagyok és még 19 éves koromban jöttem össze az akkori szomszéd lánnyal de mostanra már vége lett a kapcsolatnak valahogy kihült, így most szinte 0 tapasztalattal kezdek neki a társkeresésnek még nem nagyon ismerkedtem mert azzal a lánnyal csak egyszerűen úgy jött a dolog automatikusan
2018. okt. 14. 13:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A 46%-osnak igaza van, ha a nőknek értelmes pasi kell, akkor miért van mégis egyedül rengeteg normális, értelmes pasi?...
2018. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Semennyire:)
2018. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy csomó csúnya nőt, aki egyedül van. Tök rendesek, viccesek, csak nem szépek, hájasak, ritka hajúak, mama módra öltözködnek. (20-on évesek.)


Miért játsszuk el itt naponta a meglepődést, hogy a szép EMBEREK többeket vonzanak, hogy mindenki szebb párt akar, és a szebb nőknek és férfiaknak könnyebb az élet?

Lehetne már új téma.

2018. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23-as. Miért? Az óriási képmutatás miatt. Nők: óóó, hát nekem elég ha rendes, megbízható, humoros, lehet számítani rá... aha, értem, csak előtte elfelejtik közölni, hogy legyen magas, jóképű, barna szemű, barna hajú, mediterrán típusú szépfiú. Hát csak ezért.


Aztán negyven felett még ez a lista kiegészül a következőkkel: ház, autó(k), magas életszínvonal (biztosítása), sport, wellness, téli üdülések, nyári üdülések, az üzemanyag, kaja, rezsi, szórakozás költségei ne menjenek tételszámba. Viszont itt már engednek a külsőből, itt már lehet akár 20 évvel idősebb is a férfi.

2018. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A két általad linkelt lány vékony, vagy átlagos testalkatú. Te azt írod magadról, hogy van pocakod rendesesen, azaz eléggé el vagy hízva. Akkor miért nem egy szintén elhízott lányt keresel?

Ha reális társkeresési elvárásaid vannak, és viszonylag értelmesebb ember vagy, akkor találhatsz párt, ha kitartó vagy, és nem adod fel az első kudarcok után.

2018. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az mi, hogy mama-módra öltözik?
2018. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!