Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha valaki nagyon tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha valaki nagyon tetszene nektek külsőre, de nem lenne hajlandó veletek járni, akkor belemennétek szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a szex bizalmi dolog. Nincs értelme belemenni. Akivel tudom hogy nem viszonzott a kötődés, szeretet azzal nem megy a szex. Csak egy tárgynak érzem magam.

Úgyhogy lehet bármilyen világcsodája az a férfi inkább egy szerényebb külsejüt választok aki viszont szeret.

2018. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy nem!
2018. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Van aki igen. De még olyannal is aki külsőre nem az esetük. Csak jó duma kell ami leveszi őket a lábukról.
2018. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Teljességgel kizárt. Nálam a külső csupán a legelső szűrő. Szexfüggő meg nem vagyok.
2018. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha már hosszú ideje nem lenne párkapcsolatom, kilátásban sincs semmi, és egyébként más érzelmek a fizikai vonzalmon túl, nem fűznek az adott személyhez, akkor miért is ne? Ha tényleg nem akarok többet ezen kívül, akkor én belemennék. A szex jó dolog, most csak azért, mert éppen nem találtam valaki olyat, akivel jellemben összeillünk, miért tagadjam meg magamtól?
2018. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

N/35

2018. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt valaki, akibe beleszerettem és mivel egyértelműen vonzódott hozzám, azt gondoltam, ő is szerelmes. Soha nem közeledett hozzám senki úgy, hogy csak szexet akart volna. Mindketten házasok vagyunk, szóval elég kényes helyzet volt. Aztán amikor már majdnem beadtam neki a derekam, közölte, hogy csak szexet akar érzelmek nélkül. Akkor ez úgy ért, mint valami pofoncsapás. Azonnal minden kapcsolatot lezártam vele és kitéptem magam a közeléből. Szóval ha akkor kérdezted volna, a válaszom egyértelmű nem lenne. Viszont sok hónap múlva megkeresett, de még mindig hangsúlyozta, hogy csak szex. Akkor visszakézből elküldtem, de másnap időt kértem tőle. Pár hét múlva igent tudtam neki mondani. De ő is olyan, mint az időjárás, most visszahátrált megint, de ez most nem ért váratlanul és valahogy nem is bánom. Látok benne valami emberi vonást ettől. A szívemet már nem tudja összetörni.
2018. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy-két alkalomra igen, többre nem, mert csak érzelmi katyvasz lenne a vége.
2019. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huszonévesen nem. Mióta nem célom a családalapítás, azóta igen, de nehéz fejben átállni. Ha nagyon szerelmes vagyok, akkor még most sem vagyok rá képes.
2019. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!