Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen képtelen vagyok magam elképzelni egy lány mellett?

Figyelt kérdés

Nem bírom elhinni, hogy én tetszhettek valakinek. Eddig konkrétan úgy senki sem alázott le a külsőm miatt, leszámítva az iskolában lévő hülyéket... Próbálom elképzelni, hogy majd lesz, meg minden, de aztán rádöbbenek, hogy "ááá, én nem arra születtem, hogy nekem legyen valakim." Képtelenség, hogy nekem valaha is legyen barátnőm. Én úgy érzem.

18/f


2018. okt. 14. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel. Az önbizalmad a béka se...gge alatt van.

Ha nem változtatsz magadon, soha nem fogsz kelleni senkinek, mert senkinek nincs arra türelme, hogy állandóan azt bizonygassa neked, hogy neki, az adott lánynak, te úgy felelsz meg, ahogy vagy és nem azért van melletted, mert nincs más.


Fejezd be a rinyát és foglalkozz magaddal!

2018. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is az a lényeg, hogy elképzeld magad mellette! Bőven elég ha odamész mellé, azt csá. 😎
2018. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor képzeld el magad fiú mellett.
2018. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked ezt a "gyönyörűséget" :D


[link]

2018. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!